Zmień stare ubrania w vouchery na nowe

Z okazji Światowego Tygodnia Recyklingu w dniach od 18 kwietnia do 24 kwietnia możecie zmienić swoje stare ubrania w zniżki w H&M.

Jak tego dokonać?

Niezwykle prosto i z dodatkowym zyskiem, w postaci pozbycia się z szafy niepotrzebnych ubrań.

Wiosna zachęca do porządków, w tym do wietrzenia szaf. Stare, niemodne, uszkodzone cichy aż się proszą, by się ich pozbyć i zastąpić czymś nowym. Nie ma na co czekać, kiedy można na tym zyskać.

Za każdą, przyniesioną do jednego z 3600 sklepów H&M, torbę starych rzeczy otrzymacie dwa vouchery o wartości 5 zł do wykorzystania w tej popularnej sieci.

Prawda, że opłacalna transakcja? Nie dość, że można się pozbyć kłopotliwych, „szafowych zalegaczy”, to jeszcze uzyskać zniżkę na zakupy czegoś nowego i modnego.

Możecie przynieść do sklepu nieograniczoną ilość starych ubrań ( nie ma znaczenie jakiej marki i w jakim są stanie), przyjmowane są również domowe tekstylia. Akcja nie dotyczy obuwia i zabawek.

Ilość voucherów jest ograniczona: jeden Klient może otrzymać 4 dziennie.

Jak z voucherów skorzystać?

Możecie je zrealizować przy zakupach za min. 40 zł, ale nie przy zakupach kart upominkowych i nie do zakupów online. Dodatkowo nie łączą się z innymi promocjami i nie mogą być wykorzystane do produktów z kolekcji projektanta.

Pamiętajcie: akcja trwa tylko do 24 kwietnia.


Zdjęcie, źródło: http://www2.hm.com/pl_pl/index.html