Kody rabatowe na odzież dla Pań

Początek Nowego Roku to okres zabaw, bali, imprez i przyjęć. Jednym słowem karnawał i czas na szaleństwa. Aby im sprostać, trzeba mieć dobrze zaopatrzoną szafę i to w stroje do zadań specjalnych.

Wiele Pań może się borykać z problemem, co na siebie włożyć, szczególnie, gdy wyjść jest dużo i za każdym razem chciałoby się mieć nową stylizację.

Dlatego chcielibyśmy dziś zaproponować oszczędności, które mogą zainspirować wiele imprezowiczek.

W Yups znajdziecie nie tylko wiele możliwości, doskonałe ceny, ale teraz również kody rabatowe, dzięki którym Wasze kreacje będą tańsze.

Na początek rabat na całe zakupy w sklepie. Jeśli poszukujesz nie tylko czegoś na bal, ale też do pracy czy na co dzień. Zrób zakupu za min. 200 zł, wpisz kod rabatowy i zyskaj zniżkę 20% na całe swoje zamówienie.

Jeśli jesteś zainteresowana tylko sukienką karnawałową, elegancką bluzką na specjalne wyjście – możesz skorzystać z kodu rabatowego 15% na wszystko, co znajdziesz w specjalnej zakładce.

A na koniec, dla najbardziej wymagających – kolekcja premium. A w niej specjalne stylizacje, odzież na imprezy i nie tylko i oczywiście kod rabatowy, z którym zyskacie aż 30% zniżki.

Propozycja dla wielu Pań, które w tym sezonie chcą się ubrać modnie i lubią oszczędności. Nie zapomnijcie również o tym, że w Yups macie darmową dostawę już od 100 zł.


Na zdjęciu produkty z oferty Yups


30% taniej kolekcja premium

Promocja  Yups -  modele z kolekcji premium teraz 30% taniej.

Bluzy damskie już od 49 zł

Promocja  Yups -  damskie bluzy na chłodniejsze dni  w korzystnych cenach.


Podziel się z innymi: