Dla wszystkich dzieci na koniec roku szklonego

Przed nami długo wyczekiwane, najlepsze dni w całym roku – wakacje. Po długim czasie wytężonej pracy wszystkim dzieciom należy się nagroda. Dobre świadectwo, wzorowe zachowanie wymaga choćby niewielkiego wyróżnienia.

Media Ekspert przygotowało wspaniałe prezenty na zakończenie roku szkolnego. Wszystko o czym marzą dzieci, to co się przyda w czasie wakacji sprawi, że całoroczny wysiłek będzie miał większe znaczenie.
Telefony, tablety, laptopy, rowery, odtwarzacze Mp3, akcesoria, aparaty. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziecie tutaj.


Przeceny na święta na telewizory, laptopy, tablety,smartfony

Kod rabatowy Media Expert –telewizory, laptopy, tablety, smartfony, GPS,   i akcesoria, aparaty i kamery, konsole i gry w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 24/12/2017

Przeceny na święta na AGD

Kod rabatowy Media Expert – duże i małe AGD, do zabudowy i wolno stojące, produkty dla higieny i urody w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 24/12/2017

Zapłać 50% teraz i resztę za pół roku

Promocja Media Expert - sprawdź możliwość skorzystania z atrakcyjnego kredytu. Zobacz wszystkie warunki na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 06/01/2018