Wrześniowy weekend zniżek

Oj, działo się.

25 września odbył się kolejny weekend zniżek


U nas znajdziesz rabaty nie tylko w weekend, ale dzień w dzień przez 365 dni w roku. Sprawdź kuponiarnia.pl


Jesienne zakupowe szaleństwa zdają się nie mieć końca. Każdy kolejny weekend to następna niespodzianka i następne kody rabatowe na zakupy. Tym razem na Stylowe Zakupy zaprosi nas Twój Styl oraz Grazia i to już 25 września.

Możecie wyskoczyć aż na trzy dni zakupów do wielu sklepów. Zapowiada się bardzo przyjemnie i bardzo „zniżkowo”.

Jak zdobyć kody rabatowe?

Już 15 września w „Twoim Stylu” i „Grazii” znajdziecie kupony rabatowe, które należy wyciąć i okazać przy kasie w trakcie płacenia za zakupy. Lub, gdy robicie zakupy przez internet, wpisać kod rabatowy w odpowiednie miejsce podczas składania zamówienia.

Niektóre sklepy zamieszczają kody rabatowe na stronie głównej, możesz sprawdzić sklepy wymienione niżej i poszukać kodów uprawniających do zniżki w ramach akcji Stylowe Zakupy.

Czego należy się spodziewać w niższej cenie?

Przede wszystkim moda: kolekcje jesień-zima 2015 zarówno dla Pań jak i dla Panów. Ale to oczywiście nie wszystko. Wiele zniżek na kosmetyki, zabiegi odmładzające, artykuły wystroju wnętrz i na zakupy w sklepach internetowych.

Dodatkowo zniżki w salonach fryzjerskich, salonach spa, klinikach urody oraz restauracjach i to w dłuższym terminie, bo od 26 września do 4 października.

Kto bierze udział w akcji promocyjnej?

Ponad 400 marek i 12 000 sklepów w całej Polsce. W wśród nich między innymi:


U nas znajdziesz rabaty nie tylko w weekend, ale dzień w dzień przez 365 dni w roku. Sprawdź kuponiarnia.pl