Już od 17 do 19 marca. Weekend Zniżek z magazynami Joy, Hot Moda, Cosmopolitan


W dniach 31 marca – 4 kwietnia 2017 r. zapraszamy na Stylowe Zakupy z magazynami Twój Styl i Grazia


Dziś mamy doskonały pomysł na wiosenne zakupy w niższych cenach. Dla wszystkich, którzy kochają modę i nowości oraz lubią na swoich zakupach oszczędzać.

I love shopping” – akcja magazynów Joy, Hot Moda i Cosmopolitan. Jak co roku możecie liczyć na świetne zakupy. Wystarczy tylko wcześniej się zaopatrzyć w jedno z wymienionych czasopism Nr 4/2017.

Co znajdziecie w magazynach? Oczywiście kupony rabatowe do wielu sklepów w całej Polsce oraz kody rabatowe do sklepów internetowych. Kupony pokazujecie przy kasie, kody wpisujecie w koszyku zamówienia online.

A w promocji najnowsza moda: odzież, obuwie, akcesoria, torebki, biżuteria. Oprócz tego wyposażenie domu. Nie zabraknie produktów dla tych, którzy kochają sport i aktywny tryb życia.

W akcji weźmie udział wiele sklepów, a kody rabatowe do wykorzystania w sklepach internetowych znajdziecie również u nas.

Każdy wiosenny weekend to okazja do tańszych zakupów. Wiele sklepów właśnie w czasie wolnym od pracy dni pozwala swoim klientom na zakupy w niższych cenach. Jednak w akcji specjalnej bierze udział więcej sklepów, co pozawala na wybór spośród całej gamy ofert. Zastanówcie się już teraz, na co zapolować. Przygotujcie sobie pan działania i zapolujcie w marcu na ulubione produkty. Z pewnością uda się oszczędzić i wejść w nowy sezon w najmodniejsze stylizacji, która będzie tańsza.


Podziel się z innymi: