Zaprasza Twój Styl i Grazia

Dla wszystkich stęsknionych kolejnych akcji rabatowych i weekendowego szaleństwa ze zniżkami w wielu sklepach mamy dobrą nowinę.

Już możecie się nastawiać na październikowe zakupy z dwoma magazynami: Twój Styl oraz Grazia.

Wakacyjne wyprzedaże właściwie dobiegły końca. Tylko gdzieniegdzie jeszcze można znaleźć niedobitki i ostatnie sztuki letnich kolekcji. Teraz trzeba się zainteresować nowinkami na nadchodzący sezon i przygotować swoją szafę na jesień, a może już nawet na zimę.

Od 7 do 9 października macie szansę nie tylko podreperować stan swojej garderoby, ale też możecie to zrobić taniej.

Już w 13 numerze obu wymienionych magazynów, dostępnych od 13 września, znajdziecie kupony rabatowe, dzięki którym zrobicie zakupy ze zniżką. Będą obowiązywały do wielu sklepów w całej Polsce oraz na wiele usług. Możecie z nich skorzystać w sklepach tradycyjnych i online.

Z magazynów, jak zawsze, trzeba będzie wyciąć kupon i pokazać go przy kasie lub w koszyku sklepu internetowego wpisać kod rabatowy, by uzyskać zniżkę.

Akcja będzie trwała trzy dni: od 7 października do 9 października 2016r, a w przypadku usług – dłużej, bo aż do 16 października. W niektórych sklepach internetowych można się spodziewać, że kody rabatowe będą dostępne nawet od 5 października.

Wszystkie konieczne informacje dotyczące konkretnego sklepu i uzyskania rabatu znajdziecie na kuponach lub na naszej stronie.

Zapraszamy do jesiennych zakupów. Już dziś możecie się zastanowić na co zapolujecie i co nowego sobie sprawicie na nadchodzący sezon.


Podziel się z innymi: