Do każdej stylizacji, dla każdego

Od chwili gdy Wait Webster w 1832 roku stworzył gumowe podeszwy, do dnia dzisiejszego trampki są, prawie nieprzerwanie, najmodniejszym i najbardziej pożądanym obuwiem.

Trampki pasują do wszystkiego

Noszą je nie tylko nastolatki i młodzi ludzie. Nie ma nic zaskakującego w widoku ludzi trochę starszych lub zdecydowanie starszych w trampkach. Dlaczego? Bo ci, którzy teraz mają już kilkadziesiąt lat w młodości nosili je tak samo jak teraz ich dzieci.

Klasyczne trampki były czarno białe, teraz wybór wzorów i kolorów może doprowadzić do zawrotu głowy, choć i tak zdecydowanie najczęściej sięgamy po stare, sprawdzone białe lub czarne. Nie ma w tym nic dziwnego, bo przecież takie wzory będą pasowały do wielu różnych stylizacji i z każdą będą się komponować.

Troszkę nudno, ale niestety ceny trampek nie zawsze zachęcają do ich kupowania. Jeśli chcielibyśmy do każdej bluzki czy spodni dobrać odpowiedni kolor trampek, można by zbankrutować. Jednak możliwości na zaoszczędzenie jest kilka i chcemy je Wam zaprezentować.


Do 15% tańsze męskie płaszcze

Promocja   DStreet  -  jesienne płaszcze dla Panów teraz za 169,99 zł.

Do 29% tańsze męskie bluzy

Promocja   DStreet  - bluzy dla Panów na chłodne dni w okazyjnych cenach.

Program lojalnościowy DStreet

Promocja   DStreet  - złóż konto i skorzystaj z rabatów uzależnionych od wysokości zamówienia. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.


Do 50% taniej - Enjoy Christmas

Promocja Spartoo - wiele markowych produktów w niższych cenach.

Ważne do dnia: 26/12/2017

10% rabatu w Spartoo

Kod rabatowy Spartoo – rabat na Twoje zmówienie powyżej 200 zł. Wpisz kod rabatowy. Niektóre produkty są wyłączone z promocji.

Ważne do dnia: 22/12/2017

Darmowa dostawa

Promocja Spartoo  - darmowa dostawa standardowa DPD dla każdego zamówienia. Szczegóły na stronie sklepu.


15% rabatu na zakupy

Promocja House  – rabat na pierwsze zamówienie po zapisaniu się do newslettera.