W Top Secret dodatkowe 20% rabatu w outlecie

Tylko dwa dni na upolowanie najlepszych cen w Top Secret. Damska i męska moda, która już została przeceniona, teraz jeszcze taniej.

17 i 18 listopada masz szansę na zakupy w outlecie sklepu z dodatkowym rabatem 20%. Rabat liczy się od cen, które aktualnie obowiązują w outlecie (czerwone ceny), czyli od już wcześniej obniżonych.

A co można znaleźć w przecenie i z dodatkową zniżką?

Damskie i męskie obuwie na jesień i zimę, odzież i akcesoria. Szeroki wybór stylizacji, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Nie brakuje też kreacji, które będzie można założyć na andrzejkowe przyjęcie, świąteczną kolację czy sylwestrowe szaleństwa.

Przed nami gorący okres związany z końcem roku i już można pomyśleć o zakupach związanych z odpowiednim przygotowaniem się do świętowania.

Ruszajcie na zakupy już teraz i nie zastanawiajcie się długo, żeby nikt nie sprzątną Wam sprzed nosa upatrzonej kreacji. Promocja potrwa tylko dwa dni, nie można odkładać takich zakupów na później, bo okazja jest wyjątkowa i nie należy liczyć, że nie będzie miała powodzenia.


30% rabatu na nową kolekcję

Kod rabatowy Top Secret -  z okazji Dnia Nauczyciela kolekcja jesień/zima 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 17/10/2017

30% rabatu na kurtki, płaszcze i swetry z nowej kolekcji

Kod rabatowy Top Secret -   damskie i męskie kurtki, płaszcze i swetry z nowej kolekcji 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Akcja nie dotyczy produktów oznaczonych Best  Price, Best Offer oraz produktów z limitowanej kolekcji TOP SECRET FOR AVANTI.

30 % rabatu na kolekcję Top Secret for Avanti

Kod rabatowy Top Secret -   limitowana kolekcja dla Avanti 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Zniżka  nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 26/10/2017


Podziel się z innymi: