W Top Secret dodatkowe 20% rabatu w outlecie

Tylko dwa dni na upolowanie najlepszych cen w Top Secret. Damska i męska moda, która już została przeceniona, teraz jeszcze taniej.

17 i 18 listopada masz szansę na zakupy w outlecie sklepu z dodatkowym rabatem 20%. Rabat liczy się od cen, które aktualnie obowiązują w outlecie (czerwone ceny), czyli od już wcześniej obniżonych.

A co można znaleźć w przecenie i z dodatkową zniżką?

Damskie i męskie obuwie na jesień i zimę, odzież i akcesoria. Szeroki wybór stylizacji, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta.

Nie brakuje też kreacji, które będzie można założyć na andrzejkowe przyjęcie, świąteczną kolację czy sylwestrowe szaleństwa.

Przed nami gorący okres związany z końcem roku i już można pomyśleć o zakupach związanych z odpowiednim przygotowaniem się do świętowania.

Ruszajcie na zakupy już teraz i nie zastanawiajcie się długo, żeby nikt nie sprzątną Wam sprzed nosa upatrzonej kreacji. Promocja potrwa tylko dwa dni, nie można odkładać takich zakupów na później, bo okazja jest wyjątkowa i nie należy liczyć, że nie będzie miała powodzenia.


40% zniżki na wszystko w ofercie First Sale

Promocja Top Secret -  moda damska i męska ze specjalnej oferty teraz 40% taniej. Zobacz pierwszą wyprzedaż tego sezonu.

Ważne do dnia: 06/04/2017

10% rabatu na wiosenną kolekcję w Top Secret

Kod rabatowy Top Secret - kolekcja wiosna 2017 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Nawet do 70% tańsze kurtki i płaszcze

Promocja Top Secret -  damskie i męskie na chłodne dni w niższych cenach.


Podziel się z innymi: