W OleOle sprzęt sportowy w promocji

Jasień nie jest porą roku, która zachęca do wychodzenia z domu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielu brakuje tej aktywności po wakacyjnych, ciepłych i słonecznych dniach.

Ale bieganie, granie w piłkę czy jazda na rowerze podczas zimnej i deszczowej aury nie jest szczytem marzeń nawet dla zatwardziałych sportowców. Nic innego nie pozostaje, jak stworzyć sobie w domowym zaciszu kącik, w którym uprawiania ulubionego sportu będzie możliwe w każdym czasie.

Chcesz być aktywny, czuć się zdrowo nawet zimą i jesienią, ale nie lubisz wychodzić z domu na deszczu i nie chcesz korzystać z siłowni? Zafunduj sobie własny sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł w każdej wolnej chwili dbać o swoją formę.

W OeOle jest to teraz możliwe do zrealizowania i w dodatku w niższej cenie. Sprzęt sportowy, który nie wymaga przemeblowywania połowy mieszkania i jest możliwy do wstawienia nawet na niewielkiej przestrzeni: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, ławeczki treningowe i hantle. Czyli wszystko, co niezbędne do stworzenia własnej, małej siłowni, dostępnej o każdej porze i bez dodatkowych opłat.

Nie musisz wcale dużo wydawać, sprzęt sportowy w promocji w OleOle jest dostępny dla każdej kieszeni. Jedyne, czego potrzebujesz, to chęć do uprawiania sportu i odrobiny motywacji do rozpoczęcia zdrowego trybu życia na co dzień.

Promocja na sprzęt sportowy w OleOle potrwa do 15 października.


1090 zł rabatu na odkurzacz automatyczny Samsung przy zakupie chłodziarki

Kod rabatowy OleOle – przy zakupie chłodziarki Samsung Premium  Chef Collection powerbot za 500 zł.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Do 500 zł rabatu na zmywarki Samsung

Kod rabatowy OleOle –zmywarki Samsung nawet do 500 zł tańsze po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 31/03/2017

Wiosna w ogrodzie - super ceny na sprzęt do ogrodu

Promocja OleOle – myjki wysokociśnieniowe, kosiarki, kosy i podkaszarki, nożyce do żywopłotów, wertykulatory i piły łańcuchowe nawet do 200 zl taniej.

Ważne do dnia: 31/03/2017


Podziel się z innymi: