W OleOle sprzęt sportowy w promocji

Jasień nie jest porą roku, która zachęca do wychodzenia z domu i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wielu brakuje tej aktywności po wakacyjnych, ciepłych i słonecznych dniach.

Ale bieganie, granie w piłkę czy jazda na rowerze podczas zimnej i deszczowej aury nie jest szczytem marzeń nawet dla zatwardziałych sportowców. Nic innego nie pozostaje, jak stworzyć sobie w domowym zaciszu kącik, w którym uprawiania ulubionego sportu będzie możliwe w każdym czasie.

Chcesz być aktywny, czuć się zdrowo nawet zimą i jesienią, ale nie lubisz wychodzić z domu na deszczu i nie chcesz korzystać z siłowni? Zafunduj sobie własny sprzęt, dzięki któremu będziesz mógł w każdej wolnej chwili dbać o swoją formę.

W OeOle jest to teraz możliwe do zrealizowania i w dodatku w niższej cenie. Sprzęt sportowy, który nie wymaga przemeblowywania połowy mieszkania i jest możliwy do wstawienia nawet na niewielkiej przestrzeni: rowerki treningowe, bieżnie, orbitreki, ławeczki treningowe i hantle. Czyli wszystko, co niezbędne do stworzenia własnej, małej siłowni, dostępnej o każdej porze i bez dodatkowych opłat.

Nie musisz wcale dużo wydawać, sprzęt sportowy w promocji w OleOle jest dostępny dla każdej kieszeni. Jedyne, czego potrzebujesz, to chęć do uprawiania sportu i odrobiny motywacji do rozpoczęcia zdrowego trybu życia na co dzień.

Promocja na sprzęt sportowy w OleOle potrwa do 15 października.


Patelnia za 1 zł z zestawem garnków Tefal

Kod rabatowy OleOle - przy zakupie zestawu garnków Tefal Intuition Colors patelnia za 1 zł.

Ważne do dnia: 31/07/2017

Turystyczna suszarka za 1 zł przy zakupie żelazka turystycznego Rowenta

Kod rabatowy OleOle - przy zakupie żelazka Rowenta DA151 suszarka Rowenta Pocket Dry CV1510 za złotówkę.

Ważne do dnia: 02/07/2017

50 zł rabatu na zakupy przy płatności Visa Checkout

Kod rabatowy OleOle - 50 zł za zakupy powyżej 250 zł. Wpisz kod rabatowy. Szczegóły promocji na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 30/06/2017


Podziel się z innymi: