Przy zakupie szczoteczki końcówki do Oral B za pół ceny

Wypróbowaliście już elektryczną szczoteczkę do mycia zębów? Jeśli jeszcze nie, to jest teraz doskonały moment, żeby zapoznać się z nią i być może zaprzyjaźnić na dobre.

Przyjemność, komfort, wygoda i zdecydowanie lepsze efekty niż przy tradycyjnym myciu, to niezaprzeczalne atuty każdej elektrycznej szczoteczki do zębów. Prawda jest taka, że nie znam nikogo, kto raz spróbował i wrócił do zwykłego, ręcznego szczotkowania.

Oprócz wszystkich, ogromnych, zalet szczoteczka elektryczna ma jedną wadę. Jest nią cena. Koszty zaczynają się od około 100 zł (może trochę więcej), a kończą nawet przy 400 czy 500 zł.

Na pierwszy raz, a często też na zawsze, może wystarczyć model za najniższą cenę. Zdecydowanie spełnia swoje zadanie.

Końcówki do szczoteczki elektrycznej też nie należą do najtańszych, dlatego każda promocja, specjalna oferta, czy zniżka jest zachętą do zakupów, choćby i na zapas.

W Neo24 możecie teraz sporo zaoszczędzić przy zakupie elektrycznej szczoteczki do zębów OralB. Jset nie tylko w atrakcyjnej cenie, ale w dodatku przy jej zakupie możecie dokupić końcówki za 50% ceny.

Końcówki są dostępne w czterech opakowaniach: 2 szt., 3 szt., 4 szt. i 8 szt. To Wy decydujcie, którą opcję wybieracie i wpisujecie odpowiedni kod rabatowy, a cena końcówek zostanie obniżona o połowę.

Promocja potrwa do 30 maja.


Do 700 zł zwrotu przy zakupie sprzętu Amica

Promocja Neo24 – kup jeden z zestawów do zabudowy marki Amica, zarejestruj zakup i odbierz kartę przedpłaconą w wartości do 700 zł.

Ważne do dnia: 31/01/2018

AGD w specjalnych cenach w Neo24

Promocja Neo24 –  świąteczna promocja na wybrane żelazka, odkurzacze, ekspresy, lodówki, zmywarki, pralki, kuchenki. Wiele produktów do domu w niższych cenach.

Ważne do dnia: 17/12/2017

200 zł tańsza deskorolka elektryczna

Promocja Neo24 –  deskorolka CAVION GO 6.5 cali teraz za 699 zł.