Halloweenowa promocja

Obchodzisz Halloween? Lubisz dobrą zabawę z przyjaciółmi i dużo strachu? A może wolisz się bać w ten dzień w samotności z dobrą i pełną grozy książką lub filmem?

Dla jednych i dla drugich. Nawet dla tych, którzy nie lubią Halloween wcale. Świetna okazja, by skorzystać z promocji, którą znajdziesz już teraz w Redcoon. Wiele produktów z rabatami nawet do 40%.

W ofercie specjalnej, z okazji święta wszystkich strachów znajdziesz duży wybór smartfonów, telewizorów, monitorów, dużego i małego AGD, aparaty, gry, tablety i akcesoria.

Najniższe ceny i świetna okazja, żeby zrobić sobie niespodziankę na nadchodzący długi weekend.

Zaszalej, a nawet w Halloween nie musisz się bać. Wcale nie wydasz dużo! I pamiętaj jeszcze o jednym. W Redcoon darmowa dostawa jest już od 99 zł.


Premiera NOKIA 3310 z gwarantowaną wysyłką natychmiast

Promocja  Redcoon  – kultowy model w super cenie.

PlayStation VR i PlayStation 4 w zestawach

Promocja  Redcoon  – kup PlayStation 4 i wybierz dodatkowy pad Dualshock za 1 zł.  Kup gogle PlayStation VR i wybierz dodatkową grę lub kontroler AIM z grą.

Ważne do dnia: 28/05/2017

30% zniżki na akcesoria przy zakupie smartfona Smasung

Promocja  Redcoon  – kup smartfona Samsung J3, J5 lub A5 i odbierz 10% zniżki na etui, 20% zniżki na etui i kartę pamięci, 30% zniżki na etui, kartę pamięci i powerbank.

Ważne do dnia: 11/06/2017


Podziel się z innymi: