W eMAG setki produktów nawet do 70% taniej

Nadchodzący weekend (dłuuuugi!) nie nastraja może do zakupów. Jedni już myślą o Halloweenowym szaleństwie, inni o wyciszeniu i zamyśleniu przy grobach najbliższych.

Jednak okazja, którą mamy dla wszystkich jest taka, że trudno o niej ni powiedzieć choćby kilku słów.

Zanim rozpoczniecie nadchodzący weekend w sposób najlepszy dla siebie zerknijcie na to, co przygotował eMAG (dawniej Agito) dla swoich Klientów.

Tylko do 30 października okazja do zrobienia zakupów nawet do 70% taniej. W ofercie setki, a może i tysiące produktów przydatnych w domu, w ogrodzie, dla dziecka czy do uprawiania sportu lub turystyki. Elektronika: laptopy, tablety, smartfony, telewizory, aparaty, konsole, kamery. Duże i małe AGD, urządzenia pielęgnacyjne i przydatne do zadbania o zdrowie, kosmetyki, perfumy.

Trudno wymienić cały asortyment. eMAG jak zawsze potrafi zaskakiwać nie tylko szerokim wyborem, ale też doskonałymi cenami.

Skorzystajcie już teraz. Promocja nie potrwa długo, a nad niektórymi produktami trzeba się pewnie chwilę zastanowić.

Łapcie okazję i nie czekajcie na następną, taka może się nieprędko trafić.


Do -50% - Totalna wyprzedaż w eMAG i dostawa gratis

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – duże AGD, małe AGD, telefony, tablety, akcesoria, telewizory, elektronika, foto i gaming, laptopy, komputery, peryferia, artykuły do domu i ogrodu, zdrowie i uroda, produkty dla dzieci, sport i motoryzacja. Setki produktów nawet za połowę ceny dodatkowo darmowa dostawa dla wszystkich zamówień.

Ważne do dnia: 24/09/2017

Darmowa dostawa w eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  dostawa gratis dla wszystkich zamówień.

Ważne do dnia: 30/09/2017

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.


Podziel się z innymi: