W eMAG setki produktów nawet do 70% taniej

Nadchodzący weekend (dłuuuugi!) nie nastraja może do zakupów. Jedni już myślą o Halloweenowym szaleństwie, inni o wyciszeniu i zamyśleniu przy grobach najbliższych.

Jednak okazja, którą mamy dla wszystkich jest taka, że trudno o niej ni powiedzieć choćby kilku słów.

Zanim rozpoczniecie nadchodzący weekend w sposób najlepszy dla siebie zerknijcie na to, co przygotował eMAG (dawniej Agito) dla swoich Klientów.

Tylko do 30 października okazja do zrobienia zakupów nawet do 70% taniej. W ofercie setki, a może i tysiące produktów przydatnych w domu, w ogrodzie, dla dziecka czy do uprawiania sportu lub turystyki. Elektronika: laptopy, tablety, smartfony, telewizory, aparaty, konsole, kamery. Duże i małe AGD, urządzenia pielęgnacyjne i przydatne do zadbania o zdrowie, kosmetyki, perfumy.

Trudno wymienić cały asortyment. eMAG jak zawsze potrafi zaskakiwać nie tylko szerokim wyborem, ale też doskonałymi cenami.

Skorzystajcie już teraz. Promocja nie potrwa długo, a nad niektórymi produktami trzeba się pewnie chwilę zastanowić.

Łapcie okazję i nie czekajcie na następną, taka może się nieprędko trafić.


Dzień Dziecka i Dzień Mamy w eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – prezenty dla Mam i dla dzieci w super cenach: perfumy, zestawy prezentowe, kosmetyki, akcesoria do stylizacji włosów, zabawki dla najmłodszych, klocki, gry i puzzle, lalki, figurki, zabawki kreatywne, pojazdy, samochody, roboty, sport i zabawa na dworze, trampoliny, artykuły niemowlęce.

Ważne do dnia: 30/05/2017

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.

Do 50% taniej wszystko do domu

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – deski do prasowania, suszarki, mopy, szczotki, wkłady, kosze, pojemniki, pieluchy dla dzieci, kosmetyki dla niej i  dla niego, środki do prania, i czyszczenia, preparaty do pielęgnacji tkanin i inne nawet do 50% taniej. Dostawa gratis.


Podziel się z innymi: