Brak promocji i kodów rabatowych

Przepraszam, ale nie mam dla Ciebie żadnych promocji.

Weekend Zniżek z Avanti w całej Polsce

29-31 marca 2019

Powoli zegnamy zimowe wyprzedaże. Jeszcze gdzie niegdzie można spotkać ostatnie sztuki i końcówki kolekcji w najniższych cenach. Łapiemy okazje, które będą przydatne w przyszłym, jesiennym sezonie. Jednak tak naprawdę wszyscy już tęsknią za pierwszymi powiewami cieplejszego powietrza. Nie ma to jak wreszcie móc się pozbyć ciężkich ciuchów, ciepłych butów i całej otoczki związanej z mrozem. Chociaż za oknami wciąż jeszcze nic nie wskazuje na to, że wiosna w końcu się pojawi, to optymizm każe nam wyglądać w przód i przygotowywać się na jej nadejście.

Kiedy zaczniemy pakowanie do szaf ciepłych kurtek, warto też przyjrzeć się dokładniej temu, co na nadchodzący sezon mamy, a czego brakuje. Nowe kolekcje i najmodniejsze stylizacje już się pojawiają i można się zainteresować ich zakupem. Jedno jest tylko problemem. Nowości nijak nie chcą być tańsze. Ale czy na pewno?

W zakupach wiosennych bardzo pomagają specjalne akcje, które co roku są organizowane przez wybrane magazyny. Już dziś chcemy zachęcić wszystkich, zaglądających na nasze strony, do tańszych zakupów.
W dniach od 23 do 25 marca w całej Polsce będzie obowiązywała akcja: Weekend Zniżek z Avanti!

Jak co roku zasady są niezmienne. Kupujesz magazyn (nr 3/2018), wycinasz kupony i idziesz do sklepu, by robić zakupy w niższej cenie. W sklepach internetowych, w koszyku zamówienia, wpisujesz kod rabatowy, który jest widoczny na kuponie. Możesz też wejść na naszą stronę i bez dodatkowych problemów kupować taniej.

Weekend Zniżek to rabaty sięgające, w niektórych miejscach, nawet 60%, a asortyment jest bogaty i zróżnicowany. Ponad 200 kuponów na odzież, obuwie, kosmetyki, torebki, bieliznę, książki i ebooki, akcesoria, artykuły wyposażenia wnętrz i produkty sportowe oraz dla dzieci.

Doskonała okazja, żeby sprawić sobie coś nowego, najmodniejszego i nie musieć przy tym płacić za dużo.

Do rozpoczęcia akcji pozostało jeszcze sporo czasu, ale to wcale nie oznacza, że jest go zbyt wiele. Przygotuj się wcześniej na polowanie. Zobacz, co w ulubionych sklepach się pojawiło, czego Ci potrzeba by podreperować stan wiosennej garderoby. Poszperaj i zastanów się. Nie ma co robić zakupów na ostatnią chwilę czy pod wpływem impulsu. Takie działanie nie wychodzą na dobre naszym portfelom. Przemyślane zakupy to podstawa i dobre samopoczucie. Ruszaj na łowy w marcu i spraw, że będą udane.