Szaleństwo Zakupów z magazynami Elle, Glamour, InStyle w całej Polsce 5-7 października 2018

Jesienne słoty przed nami. Pogoda, która nie zachęca do wychylania nosa z domu. Niestety wyjść trzeba. Praca, szkoła, zakupy, a w jaśniejszy dzień warto wybrać się na spacer. Zatem dobrze jest mieć coś ładnego (i nowego!) na nowy sezon.

Nowe kolekcje już od dłuższego czasu kuszą ze sklepowych wystaw. Są piękne, ale nie zawsze dostępne. Nowości mają tę cechę, że potrafią być zbyt drogie i nie każdego stać na wszystko, co sobie wymarzy. Dlatego należy korzystać z chwil, w czasie których da się złapać niższe ceny. Do takich momentów zalicza się wszystkie weekendy zniżek.

Jeśli do tej pory nie skusiłeś się na zakup jesiennej kolekcji, nie skorzystałeś z wcześniejszych rabatów w weekendy, to koniecznie musisz się przygotować do kolejnego. Jest doskonałą okazją, żeby zafundować sobie cieplejszą kurtkę, eleganckie buty czy modny szal na nadchodzące chłody. A może coś do domu, żeby było weselej w długie i ponure jesienne wieczory?

Już od 5 października setki sklepów w całej Polsce zapraszają na Szaleństwo Zakupów z trzema magazynami: Elle, Glamour, InStyle. Kupony rabatowe znajdą się w październikowych wydaniach publikacji.

Jaki asortyment będzie dostępny w niższych cenach?

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że zniżki będą dotyczyły sklepów stacjonarnych i internetowych. W promocji weźmie udział wielu sprzedawców i wiele centrów handlowych. Asortyment będzie zróżnicowany i każdy znajdzie dla siebie coś, co sprawi prawdziwą przyjemność i ucieszy oko. Oczywiście odzież, obuwie, akcesoria i biżuteria. Produkty do domu i dla dziecka, kosmetyki, perfumy i usługi.

Dodatkowa atrakcja, na którą zapraszają organizatorzy akcji to sześć stref Szaleństwa Zakupów, które będą w Bydgoszczy w centrum Zielone Arkady, w Katowicach w Silesia City Center, w Krakowie w Galerii Krakowskiej, w Łodzi w Galerii Łódzkiej, w Poznaniu w centrum Avenida oraz w Szczecinie w Galerii Kaskada.

Jak zyskać zniżkę na październikowe zakupy?

Każdy, kto choć raz dał się skusić na wzięcie udziału w tego typu akcji, wie, że jest to niezwykle proste. Na początku należy się zaopatrzyć w jeden z wymienionych magazynów, następnie wyciąć z niego interesujące kupony (zwykle umieszczane w końcówce gazety), a następnie udać się z nimi do sklepu. Tam, przy kasie, płacąc za swoje sprawunki, pokazujemy kupon i zyskujemy zniżkę.

Robiąc zakupy online, nie trzeba nic wycinać, a jedynie w koszyku zamówienia wpisać kod rabaty, który będzie umieszczony na kuponie. Można też być z nami i wejść na kuponiarnia.pl gdzie kody rabatowe będą przy każdym ze sklepów.

Kody rabatowe i kupony działają zwykle na nowy asortyment, a więc na nieprzecenione wcześniej produkty. Bywają od tej zasady wyjątki, ale raczej rzadkie i będzie to dokładnie wyszczególnione w treści kuponu.

Jak nie przegapić żadnej okazji?

W natłoku sklepów, marek i produktów, wśród wielu potrzeb i pokus można się czasem pogubić. Zdecydować na asortyment, który nie koniecznie będzie najlepszym wyborem i zapomnieć o tym, co koniecznie należy kupić. Dlatego warto wcześniej zaplanować i zorganizować swoje dni szaleństwa zakupowego. Przejrzeć ofertę biorących udział w akcji sklepów, zastanowić się czego potrzebujemy koniecznie, a co można sobie strzelić jako dodatkowy, bonusowy zakup związany z oszczędnościami poczynionymi dzięki dostępnym zniżkom. Takie postępowanie będzie owocowało mniejszym szaleństwem, większą rozwagą i dużo bardziej przemyślanymi zakupami. Lepiej mieć pewność, że będziemy się z nich cieszyć, niż ich żałować.

Zapraszamy na dni jesiennych zakupów w niższych cenach. Niech nowy sezon będzie lepszy i bardziej pogodny.