Brak promocji i kodów rabatowych

Przepraszam, ale nie mam dla Ciebie żadnych promocji.

Stylowe Zakupy – wrzesień 2018

Zakończenie wakacji to zawsze smutny moment. Trzeba się pożegnać z wieloma przyjemnościami, z upalną pogodą, wyjazdami, wycieczkami i urlopami. Powrót do zwykłych obowiązków bywa trudny. Wizja szkoły, pacy i długich ciemnych oraz ponurych wieczorów nie zachęcają do zachwytów nad urokami nadchodzącej pory roku. Z drugiej jednak strony jesienne atrakcje również mogą zapewnić pewną dawkę przyjemnych wspomnień. Żeby dobrze wejść w nowy sezon, trzeba się odpowiednio przygotować. Ceny pojawiających się w sklepach najświeższych kolekcji nie są zbyt kuszące. Właśnie dlatego mamy weekendy zniżek i kody rabatowe na nowości, dzięki którym nasze szafy mogą się zapełnić w stylowe kreacje, najmodniejsze wzory i do tego bez konieczności przepłacania.

Już pod koniec września, a konkretnie od 28 do 30, można będzie skorzystać z wyjątkowych okazji oraz zniżek w wielu miejscach w całej Polsce.

Jak zyskać niższe ceny na jesienne kolekcje we wrześniu?

Sprawa jest niezwykle prosta. W pierwszym kroku należy zaopatrzyć się jeden z magazynów: Twój Styl Nr 10 lub SHOW Nr 19 (oba w sprzedaży w okolicach połowy września). Następnie wyciąć z nich kupony rabatowe, które są umieszczone zwykle w końcowej części gazety. Potem już tylko należy wyruszyć do sklepów na łowy.
Kupony rabatowe pokazujemy przy kasie w momencie zapłaty za swoje sprawunki i zgarniamy rabat.

To oczywiście tylko jedna z możliwości. Drugim sposobem są zakupy online. Dla tych, którzy nie mają czasu na chodzenie po sklepach, nie chce im się przeciskać w tłumach i wybiorą alternatywę: laptop na kolana i na zakupy – wszystkie zniżki działają w dość podobny sposób. Na każdym z kuponów są też kody rabatowe. Nie wycinamy, tylko w koszyku wpisujemy i zgarniamy zniżkę. Ewentualnie wchodzimy na kuponiarnia.pl, gdzie wszystkie dostępne zniżki będą podane. Przy zakupach w sklepach internetowych kody rabatowe działają dłużej, bo aż pięć dni – od 28 września do 2 października. Od tej reguły bywają wyjątki i wszystkie niezbędne informacje są dokładnie opisane na kuponach.

Jakie zniżki i jaki asortyment?

Pamiętać należy o tym, że kupony rabatowe zwykle działają na nowości, a więc na nieprzecenione towary, choć od tej zasady bywają wyjątki. W takim przypadku będzie to dokładnie wyszczególnione na kuponie. Wysokości zniżek są zróżnicowane i wahają się między 10% a 30%, choć bywają miejsca, że są jeszcze wyższe.

W akcji bierze udział wiele sklepów proponujących bardzo zróżnicowaną ofertę. Jest oczywiście moda: odzież, obuwie, akcesoria, torby, torebki dla kobiet mężczyzn i dzieci. Produkty do szkoły i do domu, kosmetyki, perfumy, dodatki. Są również usługi: fryzjerstwo, kosmetyka, salony spa. Kupony będzie można zastosować do około 400 marek w prawie 1300 sklepach na terenie kraju.

Jesienne akcje promocyjne to doskonały sposób nie tylko na poprawę humoru po zakończonych wakacjach, ale przede wszystkim okazja, by zapewnić sobie nowe kreacje do pracy lub szkoły na nowy sezon, uzupełnić braki w szafach, sprawić, że będzie się wyglądać modnie i stylowo. Jeśli lubisz dobre zakupy i do tego oszczędne i bez konieczności spędzenia w centrum handlowym całego dnia – zakupy w sieci są doskonałym sposobem. Zobacz wcześniej, co jest ładnego w nowych kolekcjach, co przydałoby się mieć w swojej garderobie i zapamiętaj, a na zakupy wyrusz pod koniec września. Zaopatrzony w zniżki zaoszczędzisz i możesz sobie pozwolić na więcej.