W SMYK’u nawet do 40% tańsze sanki, łyżwy, kaski

Zima w pełni i nawet pojawił się już śnieg (w każdym razie w niektórych miejscach). Przed nami ferie zimowe i czas wypoczynku, który dzieci chętnie wykorzystają na przebywanie na świeżym powietrzu.

Sporty zimowe wymagają odpowiedniego sprzętu, który niestety nie jest zbyt tani. A dla dzieci, prawie każdego sezonu, trzeba pomyśleć o nowościach. Dlatego warto kupować oszczędnie i zaopatrzyć pociechę na nadchodzące ferie w coś fajnego i niedrogiego.

W Smyku, jak zawsze znajdzie się wszystko, co maluchom i starszakom przyniesie wiele frajdy podczas zabaw na stokach i ślizgawkach. Nie ważne, czy planujecie podróż, czy ferie spędzicie w domu. Wszędzie znajdzie się odpowiednie miejsce na zimowe szaleństwa. Trzeba mieć tylko dobrze dobrany sprzęt.

A właśnie taki znajdziecie teraz w promocyjnych cenach w Smyku. Wiele modeli sanek, łyżwy dla chłopca i dziewczynki nawet do 40% taniej. Do tego akcesoria i oczywiście kaski, by zapewnić dziecku bezpieczną zabawę.

Zobaczcie, jak sprawić, by ferie były udane, pozwoliły na dużo ruchu i wypoczynku, oderwać pociechę od komputera i zapewnić jej ładunek energii na kolejne szkolne wyzwania.

Promocja na sprzęt zimowy w Smyku potrwa do 9 stycznia.


Do 50% tańsza letnia moda dziecięca

Promocja Smyk – odzież i obuwie dla dzieci z kolekcji wiosna/lato 2017 do 50% taniej.

Do 50% taniej wakacje ze Smykiem

Promocja Smyk – wakacyjny niezbędnik Smyka, stroje kąpielowe, baseny i zabawki do wody, ręczniki i okrycia kąpielowe nawet za połowę ceny.

Ważne do dnia: 02/07/2017

Do 75% taniej w outlecie

Promocja Smyk  – ubrania i obuwie dla dzieci w najniższych cenach. Nawet do 75% taniej!


Podziel się z innymi: