W SMYK’u nawet do 40% tańsze sanki, łyżwy, kaski

Zima w pełni i nawet pojawił się już śnieg (w każdym razie w niektórych miejscach). Przed nami ferie zimowe i czas wypoczynku, który dzieci chętnie wykorzystają na przebywanie na świeżym powietrzu.

Sporty zimowe wymagają odpowiedniego sprzętu, który niestety nie jest zbyt tani. A dla dzieci, prawie każdego sezonu, trzeba pomyśleć o nowościach. Dlatego warto kupować oszczędnie i zaopatrzyć pociechę na nadchodzące ferie w coś fajnego i niedrogiego.

W Smyku, jak zawsze znajdzie się wszystko, co maluchom i starszakom przyniesie wiele frajdy podczas zabaw na stokach i ślizgawkach. Nie ważne, czy planujecie podróż, czy ferie spędzicie w domu. Wszędzie znajdzie się odpowiednie miejsce na zimowe szaleństwa. Trzeba mieć tylko dobrze dobrany sprzęt.

A właśnie taki znajdziecie teraz w promocyjnych cenach w Smyku. Wiele modeli sanek, łyżwy dla chłopca i dziewczynki nawet do 40% taniej. Do tego akcesoria i oczywiście kaski, by zapewnić dziecku bezpieczną zabawę.

Zobaczcie, jak sprawić, by ferie były udane, pozwoliły na dużo ruchu i wypoczynku, oderwać pociechę od komputera i zapewnić jej ładunek energii na kolejne szkolne wyzwania.

Promocja na sprzęt zimowy w Smyku potrwa do 9 stycznia.


Do 75% taniej w outlecie

Promocja Smyk  – ubrania i obuwie dla dzieci w najniższych cenach. Nawet do 75% taniej!

Hity cenowe w Smyku

Promocja Smyk  – wybrane t-shirty, spodnie, legginsy i spódnice z nowej kolekcji Cool Club wiosna/lato 2017 w niższych cenach.

Ważne do dnia: 29/03/2017

Do 40% tańsze wybrane zastawy Lego

Promocja Smyk  – klocki Lego nawet do 40% tańsze.


Podziel się z innymi: