W SMYK’u nawet do 40% tańsze sanki, łyżwy, kaski

Zima w pełni i nawet pojawił się już śnieg (w każdym razie w niektórych miejscach). Przed nami ferie zimowe i czas wypoczynku, który dzieci chętnie wykorzystają na przebywanie na świeżym powietrzu.

Sporty zimowe wymagają odpowiedniego sprzętu, który niestety nie jest zbyt tani. A dla dzieci, prawie każdego sezonu, trzeba pomyśleć o nowościach. Dlatego warto kupować oszczędnie i zaopatrzyć pociechę na nadchodzące ferie w coś fajnego i niedrogiego.

W Smyku, jak zawsze znajdzie się wszystko, co maluchom i starszakom przyniesie wiele frajdy podczas zabaw na stokach i ślizgawkach. Nie ważne, czy planujecie podróż, czy ferie spędzicie w domu. Wszędzie znajdzie się odpowiednie miejsce na zimowe szaleństwa. Trzeba mieć tylko dobrze dobrany sprzęt.

A właśnie taki znajdziecie teraz w promocyjnych cenach w Smyku. Wiele modeli sanek, łyżwy dla chłopca i dziewczynki nawet do 40% taniej. Do tego akcesoria i oczywiście kaski, by zapewnić dziecku bezpieczną zabawę.

Zobaczcie, jak sprawić, by ferie były udane, pozwoliły na dużo ruchu i wypoczynku, oderwać pociechę od komputera i zapewnić jej ładunek energii na kolejne szkolne wyzwania.

Promocja na sprzęt zimowy w Smyku potrwa do 9 stycznia.


10% dodatkowego rabatu na foteliki samochodowe

Kod rabatowy Smyk  – foteliki samochodowe i podstawki  z dodatkową zniżką 10% po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 30/10/2017

Do 50% tańsze wybrane ubrania i buty dla dzieci

Promocja Smyk –  super rabaty na dzicięcą odzież. Wybrane produkty nawet za połowę ceny.

50% rabatu na drugą sztukę ubrania i butów

Promocja Smyk –   druga (tańsza) sztuka z kategorii odzież i buty 50% taniej. Zniżka nalicza się automatycznie w koszyku. Dotyczy wybranego, nieprzecenionego asortymentu. Promocja nie łączy się z przecenami, promocjami, kuponami, kodami.

Ważne do dnia: 23/10/2017


Podziel się z innymi: