Outlet Ravelo

Na jesienne i zimowe wieczory nie ma nic przyjemniejszego niż dobra książka i wygodny fotel. W tym okresie nie tylko zagorzali miłośnicy czytania doceniają lekturę. Wielu czytających od czasu do czasu również sięgnie po coś dobrego choćby i z nudów. Nie ważne jaka jest przyczyna. Najważniejsze, żeby sięgnąć po książkę.

Jeśli do tej pory zasłanialiście się cenami książek, jako wymówką, żeby ich nie kupować, to niestety właśnie teraz ją tracicie.

W Ravelo, w outlecie ceny książek zostały obniżone nawet do 77%. Dla wszystkich zainteresowanych kupnem książki dla siebie i do przeczytania, a nie na prezent lub do postawienia na półkę (żeby poważnie wyglądała) jest to doskonała okazja na uzupełnienie biblioteczki.

Książki w outlecie w Ravelo pochodzą ze zwrotów. Mogą być odrobinę uszkodzone, zagięte, zadrapane, przytarte na okładce. W żadnym razie nie przeszkadza to jednak w lekturze.

Znajdziecie szeroki wybór sensacji, kryminałów, thrillerów, reportaży i biografii, książki dla dzieci i młodzieży, romanse, poradniki, książki kucharskie i bestsellery.


5% dodatkowego rabatu na książki w Ravelo!

Kod rabatowy Ravelo –  wszystkie książki  5% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 10/02/2018

5% dodatkowego rabatu na zabawki w Ravelo!

Kod rabatowy Ravelo –  wszystkie zabawki 5% taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 10/02/2018

5% dodatkowego rabatu na kategorię dom i styl życia

Kod rabatowy Ravelo – dodatkowy rabat na całą kategorię po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 10/02/2018