Kosmetyki i zapachy do 50% taniej

Smutno trochę, że zabawy sylwestrowe już za nami. Ale do kolejnej wcale nie trzeba czekać aż cały rok. Właśnie rozpoczął się karnawał, okres w którym można, a nawet trzeba zaszaleć.

To również moment wyzwań związanych z przygotowaniem odpowiednich kreacji i makijażu.

Masz ochotę na jakieś zakupy, dzięki którym wzbogacisz zapasy w swojej kosmetyczne? Jeśli tak, to koniecznie musisz odwiedzić perfumerię Sephora.

Właśnie ruszyła zimowa wyprzedaż, a wraz z nią możliwość zakupienia wielu kosmetyków i zapachów w super cenach. Sporo produktów, które są przecenione nawet o połowę ceny.

Markowe wody toaletowe, wody perfumowane, kosmetyki pielęgnacyjne i do makijażu. Okazja do uzupełnienia braków i jednocześnie do oszczędzania.

Zobacz, co możesz wybrać dla siebie w wyprzedaży, a jeśli nie będzie tam Twojego ulubionego produktu, możesz też skorzystać z kodu rabatowego. Obniż z nim cenę jednego kosmetyku lub zapachu o 20%. Zniżka obowiązuje na produkt, który jest w cenie regularnej.

Wyprzedaż w Sephora będzie trwała do wyczerpania zapasów, z kodu rabatowego możesz skorzystać do 13 stycznia.


15% rabatu w Sephora

Kod rabatowy Sephora – rabat 15% na wszystkie nieprzecenione produkty przy zakupach za minimum 220 zł. Wpisz kod rabatowy. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Ważne do dnia: 31/10/2017

10% rabatu w Sephora

Kod rabatowy Sephora – rabat 10% na wszystkie nieprzecenione produkty. Wpisz kod rabatowy. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Ważne do dnia: 31/10/2017

Do 50% taniej - jesienne rewelacje cenowe w Sephora

Promocja Sephora – wybrane kosmetyki i zapachy w mocno obniżonych cenach. Zobacz jesienne propozycje nawet za połowę ceny.

Ważne do dnia: 30/10/2017


Podziel się z innymi: