Kosmetyki i zapachy do 50% taniej

Smutno trochę, że zabawy sylwestrowe już za nami. Ale do kolejnej wcale nie trzeba czekać aż cały rok. Właśnie rozpoczął się karnawał, okres w którym można, a nawet trzeba zaszaleć.

To również moment wyzwań związanych z przygotowaniem odpowiednich kreacji i makijażu.

Masz ochotę na jakieś zakupy, dzięki którym wzbogacisz zapasy w swojej kosmetyczne? Jeśli tak, to koniecznie musisz odwiedzić perfumerię Sephora.

Właśnie ruszyła zimowa wyprzedaż, a wraz z nią możliwość zakupienia wielu kosmetyków i zapachów w super cenach. Sporo produktów, które są przecenione nawet o połowę ceny.

Markowe wody toaletowe, wody perfumowane, kosmetyki pielęgnacyjne i do makijażu. Okazja do uzupełnienia braków i jednocześnie do oszczędzania.

Zobacz, co możesz wybrać dla siebie w wyprzedaży, a jeśli nie będzie tam Twojego ulubionego produktu, możesz też skorzystać z kodu rabatowego. Obniż z nim cenę jednego kosmetyku lub zapachu o 20%. Zniżka obowiązuje na produkt, który jest w cenie regularnej.

Wyprzedaż w Sephora będzie trwała do wyczerpania zapasów, z kodu rabatowego możesz skorzystać do 13 stycznia.


15% rabatu w Sephora

Kod rabatowy Sephora – rabat 15% na wszystkie nieprzecenione produkty. Wpisz kod rabatowy. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami.

Ważne do dnia: 30/06/2017

Do 50% taniej na wiosennej wyprzedaży w Sephora

Promocja Sephora – wiele kosmetyków i zapachów w rewelacyjnych cenach.

Kuszące ceny w Sephora

Promocja Sephora – zobacz zapachy i kosmetyki w specjalnej ofercie.


Podziel się z innymi: