Najlepsze kosmetyki, najpiękniejsze zapachy taniej

Z czym kojarzy się Wam Sephora? Oczywiście z pięknym zapachem. Jeśli go poczujecie w galerii handlowej, to z pewnością zbliżacie się do sklepu.

Sephora to nie tylko najpiękniejsze zapachy, to również ekskluzywne, markowe kosmetyki pielęgnacyjne i do makijażu oraz porady, inspiracje i nowości.

Teraz możemy się cieszyć ogromnym bogactwem oferty sklepu w doskonałej cenie. Sephora udostępniła wszystkim swoim Klientom rabat, dzięki któremu możecie obniżyć koszy zakupów o 20%.

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent na Mikołajki, albo pod choinkę? Teraz jest najlepszy moment, by sprawić najbliższym doskonałą niespodziankę – markowy kosmetyk, czy wspaniały zapach. A może chcesz sprawić sobie przyjemność? Czemu nie zaszaleć, skoro można to zrobić 20% taniej.

W dodatku nie trzeba się tak bardzo śpieszyć z wyborem, bo kod rabatowy, który znajdziecie na naszej stronie działa do 6 grudnia.


15% rabatu w Sephora!

Kod rabatowy Sephora – rabat 15% na wszystkie nieprzecenione produkty przy zakupach za minimum 220 zł. Wpisz kod rabatowy. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Ważne do dnia: 28/02/2018

10% rabatu w Sephora!

Kod rabatowy Sephora – rabat 10% na wszystkie nieprzecenione produkty. Wpisz kod rabatowy. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Ważne do dnia: 28/02/2018

Nawet do 60% taniej - kuszące ceny w Sephora

Promocja Sephora – kosmetyki do makijażu  i pielęgnacji, zapachy damskie i męskie w niższych cenach.