Setki produktów w niższych cenach

Witajcie w Nowym Roku! Cieszmy się, że postanowiliście rozpocząć Go razem z nami. Będziemy się mocno starać, żeby Was nie zawieść.

Dlatego rozpoczynamy dziś dużą promocją, która może się Wam spodobać.

Totalna wyprzedaż w Saturnie to setki produktów, które można upolować w super cenie. Telewizory, komputery, małe i duże AGD, aparaty fotograficzne, kamery, telefony, smartfony, konsole, gry, sprzęt hifi i akcesoria.

Dla wszystkich miłośników nowoczesnych technologii, dla lubiących nowinki i gadżety, dla graczy i kochających dobrą rozrywkę w domowym zaciszu. Setki produktów dla łowców okazji.

Chcecie coś zmienić w Nowym Roku, usprawnić domowe obowiązki – zerknijcie do działu AGD. Nowa zmywarka, pralka czy lodówka będzie świetnym prezentem noworocznym dla całej rodziny. Tym bardziej, kiedy można ją mieć w doskonałej cenie.

Wyprzedaż w Saturnie potrwa do 8 stycznia, ale to nie oznacza, że należy odwlekać decyzję. Oferta jest atrakcyjna, nie pozwólcie się ubiec i potem żałować, że dla Was zabrakło.

Zapraszamy do noworocznych zakupów w Saturnie.


Nocne Superceny z dostawą gratis w Saturn

Promocja  Saturn – sprawdź super  ceny na wybrane produkty.  Tylko do 23 października go godz. 9:00.

Ważne do dnia: 23/10/2017

Bon 100 zł na zakupy w Piotr i Paweł w prezencie

Promocja  Saturn – za każde wydane 1000 zł w prezencie 100 zł na karcie podarunkowej do Piotr i Paweł.

Ważne do dnia: 25/10/2017

Do 600 zł zwrotu przy zakupie sprzętów kuchennych Electrolux

Promocja Saturn – kup 3 lub 4 urządzenia do zabudowy Electrolux z różnych kategorii spośród: piekarników, płyt, zmywarek, chłodnictwa. Zarejestruj zakup i odbierz 400 zł premii za zakup 3 różnych urządzeń za min. 3 500 zł, 600 zł premii za zakup 4 różnych urządzeń za min. 4 500 zł.

Ważne do dnia: 30/11/2017


Podziel się z innymi: