Setki produktów w niższych cenach

Witajcie w Nowym Roku! Cieszmy się, że postanowiliście rozpocząć Go razem z nami. Będziemy się mocno starać, żeby Was nie zawieść.

Dlatego rozpoczynamy dziś dużą promocją, która może się Wam spodobać.

Totalna wyprzedaż w Saturnie to setki produktów, które można upolować w super cenie. Telewizory, komputery, małe i duże AGD, aparaty fotograficzne, kamery, telefony, smartfony, konsole, gry, sprzęt hifi i akcesoria.

Dla wszystkich miłośników nowoczesnych technologii, dla lubiących nowinki i gadżety, dla graczy i kochających dobrą rozrywkę w domowym zaciszu. Setki produktów dla łowców okazji.

Chcecie coś zmienić w Nowym Roku, usprawnić domowe obowiązki – zerknijcie do działu AGD. Nowa zmywarka, pralka czy lodówka będzie świetnym prezentem noworocznym dla całej rodziny. Tym bardziej, kiedy można ją mieć w doskonałej cenie.

Wyprzedaż w Saturnie potrwa do 8 stycznia, ale to nie oznacza, że należy odwlekać decyzję. Oferta jest atrakcyjna, nie pozwólcie się ubiec i potem żałować, że dla Was zabrakło.

Zapraszamy do noworocznych zakupów w Saturnie.


Do 1100 zł rabatu na sprzęt komputerowy

Promocja Saturn - kody rabatowe na laptopy, tablety, komputery PC i all-in-one, monitory, urządzenia drukujące i czytniki ebooków nawet do 1100 zł taniej. Kod rabatowy widoczny przy produkcie.

Ważne do dnia: 31/03/2017

10% rabatu na telewizory

Promocja Saturn - wybrane telewizory z podstrony 10% tańsze.

Ważne do dnia: 31/03/2017

iPhone 5s w prezencie

Promocja Saturn - przy zakupie MacBooka z Touchbarem objętego promocją. iPhone w prezencie.

Ważne do dnia: 31/03/2017


Podziel się z innymi: