Mini komputer do laptopa lub gadżet do samartfona

Jak się okazuje nie trzeba wcale specjalnej okazji, aby móc się cieszyć prezentem. Chcesz sobie zrobić niespodziankę? Zrób zakupy w Saturn i zyskaj prezenty.

Tylko do 19 października w Sklepach Saturn do wybranych laptopów i do smartfonów można dołożyć zupełnie za darmo świetne prezenty, dzięki którym korzystanie z nowego sprzętu może być jeszcze bardziej interesujące.

Ale zacznijmy od początku:

Kupując smartfona w prezencie możesz dostać powerbank lub głośnik. A jak skorzystać z tej promocji? Bardzo prosto – wystarczy kupić telefon: jeśli będzie kosztował od 699 do 1299 zł, w prezencie otrzymasz powerbank, dla tych, którzy zdecydują się na droższe urządzenie – powyżej 1300 zł w prezencie czeka głośnik bluetootch.

To świetna okazja, aby sprawić sobie nowego smartfona z czymś, co z pewnością przyda się w czasie korzystania z niego i co zapewne prędzej czy później trzeba by było dokupić.

Dla tych, którzy planują kupno nowego laptopa w sklepie Saturn mamy również świetną okazję. Teraz przy zakupie sprzętu z procesorem Intel Core i5 lub i7 otrzymasz w prezencie mini komputer Kiano SlimStick. Urządzenie dzięki któremu można się cieszyć swobodą działania mieszczącą się w dłoni. To okazja, która nie zdarza się często i z pewnością jest warta uwagi.

Saturn już od wielu lat cieszy się niesłabnącym uznaniem w oczach Klientów, a promocje które proponuje sprawiają, że można sporo zaoszczędzić. Jeśli będziecie z nami, nie przegapicie ich.


Telewizory nawet do 10 000 zł taniej w Saturn

Promocja Saturn - wybrane modele telewizorów w niższych cenach.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Trzecia płyta CD w prezencie

Promocja Saturn - wybieraj spośród tysięcy tytułów i skorzystaj ze specjalnej oferty.

Ważne do dnia: 01/06/2017

Nowa gazetka Saturn

Promocja  Saturn –zobacz najnowszą gazetkę Saturn.

Ważne do dnia: 07/06/2017


Podziel się z innymi: