W Rowerzysta.pl rabaty ma rowery i akcesoria rowerowe

Wiosna już właściwie w pełni i czas rozpocząć nowy sezon rowerowy. Wyciągamy z piwnicy swój sprzęt i akcesoria i wreszcie możemy się cieszyć ruchem na świeżym powietrzu.

Moda na jazdę na rowerze na szczęście nie przemija, a nawet można powiedzieć, że przybiera na sile. Coraz więcej osób, niezależnie od wieku poznaje uroki i możliwości, które daje rower. Stał się nie tylko rozrywką, sportem czy atrakcją. Wielu na stałe przestawia się w okresie letnim na dojazdy do pracy waśnie rowerem. Jest taniej, szybciej i przyjemniej. A dodatkowo zdrowiej.

Zapewnienie sobie i dzieciom odpowiedniego sprzętu, którym będzie się można cieszyć przez wiele lat często może stanowić nie lada wyzwanie i konieczność wydania sporej ilości pieniędzy. Zaopatrzenie się w taki pojazd, który będzie bezpieczny, trwały, lekki i dopasowany do potrzeb to niemały wydatek i dlatego poszukiwanie oszczędności jest niezwykle ważne.

Dziś chcielibyśmy wszystkim, którzy borykają się z problemem wyboru własnych dwóch kółek, zaproponować zakupy w sklepie Rowerzysta i skorzystanie z kodów rabatowych, które mogą w znacznym stopniu ułatwić podjęcie decyzji i wybór odpowiedniego sprzętu.

Rowerzysta to miejsce, w którym każdy spragniony przygód znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Rowery szosowe, crossowe, trekkingowe, miejskie, MTB, przełajowe, dziecięce i dla juniorów. Dla każdego zapaleńca, dla lubiących adrenalinę, dla miłośników dobrego stylu na drodze i dla wyczynowców – każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i w dodatku może to zrobić w niższej cenie, ponieważ do 23 kwietnia może skorzystać z kodu rabatowego w wysokości 7% na wszystkie rowery.

Jeśli poszukujesz konkretnej marki i jest nią Romet – możesz zaoszczędzić więcej. Również do 23 kwietnia jest możliwość skorzystania z kodu rabatowego, który obniży cenę roweru marki Romet marki o 10%.

Na koniec zniżka, która ucieszy każdego, kto już jest szczęśliwym posiadaczem własnego roweru, ale potrzebuje dokupić akcesoria. Kod rabatowy, który obniży aż o 15% cenę wszystkich niezbędnych dodatków, pozwalających cieszyć się komfortową i bezpieczną jazdą.

Zobacz bogatą ofertę sklepu Rowerzysta.pl i skorzystaj z wszystkich sposobności na oszczędne zakupy. Udanych zakupów i szerokiej drogi.


Do 40% tańsze wybrane rowery

Promocja Rowerzysta – wybrane rowery damskie, męskie i dla dzieci  w promocyjnych cenach.

Outlet rowerów

Promocja Rowerzysta – wiele modeli rowerów w bardzo okazyjnych cenach.

Raty 0% na wybrane rowery

Promocja Rowerzysta – rowery z kolekcji 2017 w ratach 0%.