Reserved – 40% rabatu na wszystko

Już od 8 czerwca

Już od jakiegoś czasu chodziły słuchy, a teraz mamy pewność! Pogłoski się sprawdziły i wiemy, że akcja rabatowa Reserved to nie tylko internetowa bajka. Już od 8 czerwca możecie kupować z rabatem 40%, ale żeby dołączyć do grona wybrańców, trzeba spełnić jeden warunek, a jest zapisanie się na listę mailingową sklepu.

Nie jesteście jeszcze odbiorcami newslettera Reseved?

Szybko naprawcie swój błąd, bo okazja jest nie byle jaka.

Już od 8 czerwca, a dla niektórych szczęśliwców nawet od 7 czerwca, wszyscy subskrybenci mogą się spodziewać wspaniałej niespodzianki – kodu na 40% rabatu.

Kod będzie można wykorzystać zarówno online, jak również w sklepach stacjonarnych.

Będzie przesyłany tylko w newsletterze, każdy otrzyma swój własny, unikalny kupon i będzie go mógł wykorzystać do 12 czerwca.

Jesteś już zapisany na listę mailingową – Tobie także należy się zniżka. Cierpliwie czekaj na swoją kolej. Otrzymasz wiadomość o promocji.

Lista subskrybentów nie jest krótka, dlatego trzeba się trochę uzbroić w cierpliwość, ale warto poczekać, aby potem zaszaleć.

Wasz unikalny kod rabatowy będzie można wykorzystać na cały asortyment sklepu. Dotyczy odzieży damskiej, męskiej i dziecięcej, akcesoriów i dodatków. Produktów oznaczonych białą metką oraz przecen oznaczonych metką pomarańczową.

Akcja nie dotyczy salonów outletowych.


Mid Season Sale w Reserved

Promocja Reserved – wybrana damska i męska moda w okazyjnych cenach.

Darmowy zwrot w Reserved

Promocja Reserved – nowa usługa: darmowy zwrot kurierem.