Zyskaj 5% lub 7% wpisując kod rabatowy

Jesteś fanem turystyki, kochasz aktywny tryb życia i lubisz sporty? A przy tym chcesz kupować oszczędnie? Mamy dla Ciebie ofertę, dzięki której możesz mieć to wszystko razem.

Sklep Outdoorzy to szeroka oferta dla fanów różnego rodzaju aktywnego i śmiałego spędzania wolnego czasu. Wszystko, co potrzebne do pełnych przygód wypraw, do korzystania z życia i jego uroków oraz uprawiania różnego rodzaju sportów na świeżym powietrzu. Chcesz, aby Twoje wycieczki były nie tylko pełne przeżyć, ale też bezpieczne? W Outdoorzy znajdziesz całe, niezbędne wyposażenie do spełnienia tych warunków.

Ale na tym nie koniec. Możesz również kupować taniej i nie rezygnować z przyjemności, tylko dlatego, że Cię nie stać.

W sklepie Outdoorzy możesz teraz skorzystać z kodów rabatowych, dzięki którym zakupy będą tańsze.

Masz w planach jesienny wyjazd, chcesz zabrać rodzinę na zimowe ferie, przyjaciele namawiają Cię na świąteczny wypad w góry? Jeśli nie wiesz, gdzie kupić niezbędny sprzęt, obuwie czy odzież, dzięki którym przygody będą udane – zerknij do Outdoorzy i kupuj taniej z kodami rabatowymi. Promocja potrwa do końca 2016 roku.


5% dodatkowego rabatu na markę Millet

Kod rabtowy Outdoorzy.pl –  wybrana odzież, plecaki i akcesoria 25% taniej i jeszcze 5% taniej po wpisaniu kodu rabatowego

5% dodatkowego rabatu na plecaki Thule

Kod rabtowy Outdoorzy.pl –  plecaki marki Thule 20% tańsze i z dodatkową zniżką po wpisaniu kodu rabatowego.

20% tańsze okulary Ryders

Promocja Outdoorzy.pl –  okulary marki Ryders 20% tańsze.


Podziel się z innymi: