Wakacje – kierunek rabaty

Rabaty i to nie byle jakie, bo nawet do 40% z darmową dostawą od 99 zł, przygotowało Agito. Wszystko co niezbędne do tego by wypoczynek był udany, dzieci szczęśliwe, a rodzice przygotowani na każdą ewentualność.

Dla maluchów pieluchy, kosmetyki, wózki, foteliki i akcesoria, dla starszaków i rodziców rowery, dla całej rodziny namioty, sprzęt turystyczny, do ogrodu meble i grille, a na deszczowa aurę tablety, laptopy, smartfony.

Jednym słowem wszystko co może się przydać w letnich wojażach, na wycieczce, kempingu i w ogrodowym zaciszu. Wszystkie produkty objęte promocją znajdziecie tutaj i uwaga, należy się pospieszyć, akcja trwa tylko do 25 czerwca. Złap promocje na wakacje.


10% wartości zamówienia w prezencie

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  zrób zakupy do 22 grudnia i zyskaj 10% jego wartości w formie kodu rabatowego do wykorzystania na następne zakupy w dniach 15.01-31.01.2018r.

Ważne do dnia: 22/12/2017

Do 50% taniej - Centrum prezentowe eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  telewizory, elektronika, foto, gaming, produkty do domu i ogrodu, zdrowie i uroda, małe i duże AGD, laptopy, komputery, peryferia, sport i motoryzacja, telefony, tablety, akcesoria, zabawki i inne produkty dla dzieci nawet za połowę ceny. Zobacz inspiracje prezentowe!

Ważne do dnia: 21/12/2017

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.