Do 67% rabatu na ponad 350 tytułów

Kod rabatowy Znak – wybrane tytuły z rabatem do 67% po wpisaniu kodu rabatowego. Zniżka nalicza się na 1 egzemplarz danego tytułu od cen katalogowych. Do jednorazowego wykorzystania.

Ważne do dnia: 01/03/2017

40% rabatu na 2 książki z 3 zamówionych

Kod rabatowy Znak – dwie, najtańsze książki w koszyku z rabatem 40% po wpisaniu kodu rabatowego. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy. W promocji można zamówić tylko jeden egzemplarz tego samego tytułu.

Ważne do dnia: 31/03/2017

"Pretty Little Liars. Sekrety" - teraz tylko za 3,90 zł

Kod rabatowy Znak –do jednorazowego wykorzystania na jedną książkę. Wpisz kod rabatowy. Ilość egzemplarzy w promocyjnej cenie jest ograniczona!

Ważne do dnia: 28/02/2017

65% rabatu na ponad 250 tytułów

Kod rabatowy Znak – wybrane tytuły 65% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Ze zniżką można kupić 1 egzemplarz danego tytułu i max. 3 pozycje. Do jednorazowego wykorzystania.

Ważne do dnia: 28/02/2017

30% rabatu na nowości i bestsellery

Kod rabatowy Znak – nowości i bestsellery 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Wybieraj spośród 2000 tytułów. Rabat 30% jest naliczany na maksymalnie 1 egzemplarz danego tytułu. Rabat naliczany jest od cen katalogowych

Ważne do dnia: 28/02/2017

Darmowa dostawa na ponad 1500 pozycji

Promocja Znak – wybrane tytuły z dostawą gratis nawet kurierem.

Ważne do dnia: 31/05/2017

25% tańsze książkowe nowości

Promocja Znak –najnowsze tytuły wydawnictwa w niższych cenach.

Zapowiedzi książkowe w promocji

Promocja Znak –sprawdź, co kupisz taniej przed premierą.

Do 40% tańsze gry

Promocja Znak –gry planszowe i karciane dla starszych i młodszych nawet do 40% taniej.

25% tańsze bestsellery

Promocja Znak –30 najchętniej kupowanych książek 25% taniej.

Wyprzedaż książek

Promocja Znak –wiele tytułów w niższych cenach. Nawet do 60% taniej.

Do 60% taniej - promocje wydawnictwa Znak

Promocja Znak –ponad 200 tytułów w niższych cenach

30% rabatu na pierwsze zakupy

Promocja Znak – rabat po zapisaniu się do newslettera.

Darmowa dostawa

Promocja Znak – dostawa gratis na pocztę, na stację ORLEN, do Paczkomatów lub do Kiosku Ruchu dla zamówień od 23,90 zł opłaconych z góry.

Znak – grupa wydawnicza, która na polskim rynku jest obecna od 1959 roku. W jej skład obok sklepu internetowego wchodzą takie marki jak Znak, Znak Literanova i Znak Emotikon. Wszystkie tworzą jedno z najbardziej prestiżowych wydawnictw polskich, które dzięki współpracy z wieloma partnerami o różnorodnych zakresach działalności, jest w stanie zaproponować Klientom niezwykłą ofertę, jakiej trudno poszukiwać w innym miejscu. Proponuje czytelnikom klasykę literatury, najnowsze, współczesne pozycje, odpowiada na wszystkie potrzeby miłośników książek. Znajdziemy tu literaturę polską i zagraniczną, poważną i rozrywkową, publikacje, które podążają za najnowszymi trendami i oczekiwaniami polskich czytelników. Dodatkowym, ważnym z punktu widzenia każdego Klienta, atutem wydawnictwa jest możliwość skorzystania z wielu zniżek, promocji oraz kodów rabatowych, dzięki którym zakupy w sklepie internetowym stają sią tańsze, a oferta bardziej przystępna.