Nawet do 42% rabatu na ponad 150 książek dla dzieci

Kod rabatowy Znak – Z okazji Dnia Dziecka do 42% rabatu na wybraną literaturę dziecięcą. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy. Rabat naliczy się na automatycznie. W promocji można zamówić tylko jeden egzemplarz tego samego tytułu.

Ważne do dnia: 01/06/2017

33% rabatu na książki z serii OMGBooks

Kod rabatowy Znak – wybrane ksiązki 33% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Promocja ograniczona do 100 pierwszych osób. Jedna osoba może wykorzystać 3krotnie kod rabatowy. W jednym zamówieniu można zamówić tylko jeden egzemplarz danego tytułu z rabatem 33%.

Ważne do dnia: 10/06/2017

63% rabatu + darmowa dostawa

Kod rabatowy Znak – 63% rabatu i dostawa gratis przy zakupie ci najmniej 3 tytułów. Wybieraj z ponad 150 pozycji. Dotyczy  tylko dla 1 egzemplarza danego tytułu. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy. Kody rabatowe nie sumują się i nie obejmują pakietów książkowych.

Ważne do dnia: 30/05/2017

30% rabatu na "Sekrety urody babuszki"

Kod rabatowy Znak – "Sekrety urody babuszki" - słowiański elementarz pielęgnacji 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Promocja ograniczona do 100 pierwszych osób.

Ważne do dnia: 30/05/2017

Nowości z darmową dostawą

Promocja Znak – darmowa dostawa (nawet kurierem) na nowości.

Darmowa dostawa na ponad 1500 pozycji

Promocja Znak – wybrane tytuły z dostawą gratis nawet kurierem.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Do 35 % tańsze książkowe nowości

Promocja Znak –najnowsze tytuły wydawnictwa w niższych cenach.

Zapowiedzi książkowe w promocji

Promocja Znak –sprawdź, co kupisz taniej przed premierą.

Do 40% tańsze gry

Promocja Znak –gry planszowe i karciane dla starszych i młodszych nawet do 40% taniej.

25% tańsze bestsellery

Promocja Znak –30 najchętniej kupowanych książek 25% taniej.

Wyprzedaż książek

Promocja Znak –wiele tytułów w niższych cenach. Nawet do 60% taniej.

Do 60% taniej - promocje wydawnictwa Znak

Promocja Znak –ponad 200 tytułów w niższych cenach

30% rabatu na pierwsze zakupy

Promocja Znak – rabat po zapisaniu się do newslettera.

Darmowa dostawa

Promocja Znak – dostawa gratis dla zamówień od 300 zł opłaconych z góry.

Znak – grupa wydawnicza, która na polskim rynku jest obecna od 1959 roku. W jej skład obok sklepu internetowego wchodzą takie marki jak Znak, Znak Literanova i Znak Emotikon. Wszystkie tworzą jedno z najbardziej prestiżowych wydawnictw polskich, które dzięki współpracy z wieloma partnerami o różnorodnych zakresach działalności, jest w stanie zaproponować Klientom niezwykłą ofertę, jakiej trudno poszukiwać w innym miejscu. Proponuje czytelnikom klasykę literatury, najnowsze, współczesne pozycje, odpowiada na wszystkie potrzeby miłośników książek. Znajdziemy tu literaturę polską i zagraniczną, poważną i rozrywkową, publikacje, które podążają za najnowszymi trendami i oczekiwaniami polskich czytelników. Dodatkowym, ważnym z punktu widzenia każdego Klienta, atutem wydawnictwa jest możliwość skorzystania z wielu zniżek, promocji oraz kodów rabatowych, dzięki którym zakupy w sklepie internetowym stają sią tańsze, a oferta bardziej przystępna.