Druga rzecz gratis przy zakupie garnituru

Kod rabatowy Vistula – przy zakupie garnituru druga (tańsza) rzecz w prezencie. Wpisz kod rabatowy. Dotyczy produktów w regularnych cenach.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Do 50% rabatu w Vistula

Kod rabatowy Vistula –30% rabatu na wszystko, 40% rabatu przy zakupie od 2000 zł i 50% rabatu  przy zakupie od 4000 zł. Dotyczy produktów oznaczonych emblematem `Do -50%`.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Do 50% tańsze wszystkie kurtki i płaszcze

Promocja Vistula – wiosenne wierzchnie okrycia dla Panów nawet do 50% taniej.

Do 70% taniej w outlecie Vistula

Promocja Vistula – wybrana męska moda w super cenie. Nawet do 70% taniej.

50% tańszy drugi garnitur szyty na miarę

Promocja Vistula – drugi garnitur, szyty na miarę, 50% taniej.

Darmowa dostawa w Vistula

Promocja Vistula - darmowa dostawa zamówień o wartości powyżej 249 zł.

Vistula – marka doskonale znana z ekskluzywnej odzieży męskiej. Oferuje garnitury, marynarki, płaszcze, kurtki, koszule, krawaty oraz buty. Od wielu lat jest synonimem najwyższej jakości, elegancji i stylu. Proponuje trzy linie produktów, z których każda jest skierowana do innego typu mężczyzny: Lantier i Vistula – propozycje dla Panów zobowiązanych do bardzo formalnego dress code. Tradycyjne krawiectwo, najlepsze materiały i ponadczasowe wzory, dostosowane są do najnowszych trendów w modzie męskiej. W tej linii znajdziemy nie tylko garnitury ale i klasyczne płaszcze, marynarki, koszule, spodnie i najwyższej jakości dodatki. Vistula Red – mniej formalna linia osadzona głęboko w aktualnych trendach. Skierowana do aktywnych, czujących się młodo mężczyzn. Najmodniejsze kroje, ciekawe materiały i kolory zapewnią doskonały wygląd Panom, którzy preferują swobodniejsze podejście do ubioru. Made to Measure – linia skierowana do najbardziej wymagających i ceniących luksus klientów, czyli ekskluzywny program szycia na miarę.