134 zł/os rabatu na rezerwację w SnowTrex!

Promocja SnowTrex –  letnia akcja promocyjna na zimowe rezerwacje. Rabat zawarty w cenach. Obejmuje również najważniejsze terminy w roku, takie jak Boże Narodzenie, Sylwestra i Wielkanoc.

Ważne do dnia: 31/07/2019

5% rabatu dla grup

Promocja SnowTrex – rabat dla grup liczących powyżej 30. Nie dotyczy 15-osobowych i większych domków typu chalet, nie łączy się z innymi rabatami lub akcjami promocyjnymi (za wyjątkiem last minute).

3% rabatu dla grup

Promocja SnowTrex – rabat dla grup liczących od 15 do 29. Nie dotyczy 15-osobowych i większych domków typu chalet, nie łączy się z innymi rabatami lub akcjami promocyjnymi (za wyjątkiem last minute).

SnowTrex – jeden z największych organizatorów turystyki specjalizujący się w imprezach zimowych. Oferuje rezerwacje w wielu destynacjach od Alp po Morze Północne: wyjazdy zimowe, na narty, kursy narciarskie i inne atrakcje. Znajdziemy tu doskonałe ceny wyjazdów do Austrii, Francji, Włoch, Czech, szeroki wybór hoteli i apartamentów. Spośród ogromnej ilości propozycji zawsze można znaleźć to, co będzie odpowiednie do indywidualnych preferencji i wymagań. SnowTrex to doskonały pomysł na spędzenie świetnego, zimowego urlopu czy wymarzonych ferii.

Kod rabatowy SnowTrex - jak korzystać

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych do SnowTrex

Powyżej zostały zaprezentowane aktualne promocje i kody rabatowe do SnowTrex.