10% rabatu w Sephora!

Kod rabatowy Sephora – rabat 10% na wszystkie nieprzecenione produkty przy zakupach za minimum 220 zł. Wpisz kod rabatowy. Oferta ważna przy jednorazowym zamówieniu z wyłączeniem kosztów przesyłki. Oferta nie łączy sięz przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, produktów marki Kat Von D oraz produktu Huda Desert Dusk, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Ważne do dnia: 30/04/2018

Sephora K-Tech box w prezencie!

Kod rabatowy Sephora – prezent przy zakupie produktów marki powyżej 200 zł.  Wpisz kod rabatowy. Oferta nie łączy się z przecenami, kodami rabatowymi, nie obejmuje zakupu Kart Upominkowych, nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze.

Ważne do dnia: 30/04/2018

Do 50% taniej - wiosenne rewelacje cenowe w Sephora

Promocja Sephora – kosmetyki do makijażu  i pielęgnacji, zapachy damskie i męskie w niższych cenach.

Ważne do dnia: 07/05/2018

200 zapachów w niższej cenie w Sephora!

Promocja Sephora – wybrane zapachy tera taniej.

Pomysły na prezent w Sephora

Promocja Sephora – idealne inspiracje prezentowe w cenach od 99 zł.

Do 5 próbek w prezencie do Twojego zamówienia

Promocja Sephora – 3 próbki w prezencie do zakupów poniżej 350 zł, 4 próbki do zakupów od 350 zł do 450 zł, 5 próbek do zakupów powyżej 450 zł. Wybierz próbki przy zatwierdzaniu zamówienia.

Sephora to jeden z największych dystrybutorów ekskluzywnych kosmetyków na świecie. W swojej ofercie posiada ogromny wybór produktów do makijażu, pielęgnacji ciała i twarzy, do kąpieli i włosów, perfum i akcesoriów. Innowacyjne kremy, mityczne zapachy, bogactwo cieni, szminek i lakierów, dla każdego, na każdą okazję, nawet dla najbardziej wymagających Klientów.