50 zł rabatu na zakupy w Sensus!

Kod rabatowy Sensus – halloweenowy kod rabatowy na zakupy za co najmniej za 150 zł. Wpisz kod rabatowy w koszyku zamówienia.

Ważne do dnia: 02/01/2019

Do 60% taniej w Sensus!

Promocja  Sensus – powakacyjna wyprzedaż: wybrane tytuły nawet do 60% taniej.

Ważne do dnia: 09/12/2018

Do 50% tańsze zestawy w Sensus!

Promocja Sesus - wybrane zestawy w specjalnej ofercie: 30% zniżki na ksiązki drukowane i 50% tańsze ebooki. Sprawdź wszystkie możliwości i wybierz najlepszy dla siebie.

Książkowe premie

Promocja Sesus - każdy zakup za min. 50 zł premiowany możliwością zakupu 3 dodatkowych książek w cenie 5, 10, 20 i 30 zł za sztukę.

15% rabatu na książki w przedsprzedaży

Promocja Sesus - rabat 15% na książki w pierwszym okresie przedsprzedaży i 7% na książki w drugim okresie przedsprzedaży.

20% rabatu na książkę dnia

Promocja Sensus - codziennie inna książka dnia z rabatem 20%.

Zestawy książek

Promocja Sensus - zestawy dwóch książek z rabatem 7%  lub trzech z rabatem 15% .

Darmowa dostawa

Promocja Sensus - dostawa Pocztą Polską wydawnictw: GW HELION: Sensus, Septem, Bezdroża, Helion, Onepress, Dla bystrzaków, Editio za darmo dla zamówień opłaconych z góry.

Sensus to księgarnia internetowa oferująca poradniki psychologiczne. Znajdziemy tu książki poruszające zagadnienia dotyczące sfery emocjonalnej, rozwoju osobowości, samoświadomości, tajników psychiki czy seksualności. Pozycje, dzięki którym zgłębimy problemy komunikacji międzyludzkiej, psychiki dziecka, rozwoju intelektualnego lub życiowych filozofii. Książki dostępne w wersji tradycyjnej i w postaci ebooków w formatach pdf, mobi i epub.

Na tej stronie znajdziesz aktualne kody rabatowe i promocje w Sensus.