Do 50% tańsze zestawy w Sensus!

Promocja Sesus - wybrane zestawy w specjalnej ofercie: 30% zniżki na ksiązki drukowane i 50% tańsze ebooki. Sprawdź wszystkie możliwości i wybierz najlepszy dla siebie.

Książkowe premie

Promocja Sesus - każdy zakup za min. 50 zł premiowany możliwością zakupu 3 dodatkowych książek w cenie 5, 10, 20 i 30 zł za sztukę.

15% rabatu na książki w przedsprzedaży

Promocja Sesus - rabat 15% na książki w pierwszym okresie przedsprzedaży i 7% na książki w drugim okresie przedsprzedaży.

20% rabatu na książkę dnia

Promocja Sensus - codziennie inna książka dnia z rabatem 20%.

Zestawy książek

Promocja Sensus - zestawy dwóch książek z rabatem 7%  lub trzech z rabatem 15% .

Darmowa dostawa

Promocja Sensus - dostawa Pocztą Polską wydawnictw: GW HELION: Sensus, Septem, Bezdroża, Helion, Onepress, Dla bystrzaków, Editio za darmo dla zamówień opłaconych z góry.

Sensus to księgarnia internetowa oferująca poradniki psychologiczne. Znajdziemy tu książki poruszające zagadnienia dotyczące sfery emocjonalnej, rozwoju osobowości, samoświadomości, tajników psychiki czy seksualności. Pozycje, dzięki którym zgłębimy problemy komunikacji międzyludzkiej, psychiki dziecka, rozwoju intelektualnego lub życiowych filozofii. Książki dostępne w wersji tradycyjnej i w postaci ebooków w formatach pdf, mobi i epub.

Kod rabatowy Sensus - jak korzystać

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych do Sensus

Powyżej zostały zaprezentowane aktualne promocje i kody rabatowe do Sensus.