10% rabatu na wszystko i 10 rat 0% w Agata!

Promocja Agata – 10% rabatu cały, nieprzeceniony asortyment i dodatkowo możliwość skorzystania z korzystnych rat.

Ważne do dnia: 02/09/2018

 Agata – miejsce, dzięki któremu Twoja najbliższa przestrzeń wypełni się ciepłem, nastrojem i nowoczesnym stylem. Meble, które od wielu lat służą Polakom i są przez nich wybierane z niesłabnącym entuzjazmem. Dodatki, które zapewniają niepowtarzalny wystrój każdego pomieszczenia i akcesoria, dzięki którym wnętrza nabierają idealnego charakteru.  Agata skupiają w swojej ofercie najlepszych wytwórców mebli i zapewniają tym samym doskonałą ich jakość. Produkty, którymi będziesz się cieszyć przez lata, zapewniające wszystkim domownikom wygodę i komfort użytkowania. A dzięki możliwości ich personalizacji oraz dostępności wielu pomysłów na aranżacje – możesz mieć pewność, że będą w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby członków rodziny i idealnie dopasują się do istniejących już w domu stylizacji.

Agata to nie tylko meble i akcesoria. To setki pomysłów i inspiracji, które pozwolą na dokonanie zmian i ulepszeń, poprawią jakość i funkcjonalność każdego pomieszczenia. To również fachowa wiedza stylistów wnętrz, która jest dostępna dla każdego klienta i gotowe rozwiązania, pozwalające na czerpanie pomysłów, które można przenieść do własnych czterech ścian.

W szerokiej ofercie  Agata znajdziesz meble do pokoju dziennego, do sypialni i gabinetu. Meble kuchenne i do jadalni, krzesła, stoły i materace. Wszystko, co niezbędne, by Twoja życiowa przestrzeń była piękna, elegancka i wygodna.