15 zł rabatu po drugim zamówieniu w Pizza Portal

Kod rabatowy PizzaPortal  – złóż dwa zamówienia na min. 20 zł z kodem i odbierz drogą mailową kod rabatowy na 15 zł na kolejne zamówienie. (również na min. 20 zł). Dotyczy zamówień opłaconych  online.

Ważne do dnia: 27/07/2017

10 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Pizza Portal

Kod rabatowy PizzaPortal  – rabat na pierwsze zamówienie za min. 40 zł. Tylko dla zamówień z płatnością online. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/07/2017

5% rabatu na zamówienie i wyzwanie G2A

Kod rabatowy PizzaPortal  – rabat na zamówienie opłacone online. Wpisz kod rabatowy. Dodatkowo za każde wydane 10 zł otrzymujesz 10 pkt. w konkursie G2A. Do wygrania nagrody dedykowane dla graczy.

Ważne do dnia: 01/08/2017

10 zł rabatu na zamówienia w PizzaPortal

Promocja  PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienia w wybranych restauracjach.

Łatwo, szybko, smacznie

Promocja  PizzaPortal  - zamów jedzenie przez telefon i oszczędź swój czas.

PizzaPortal współpracuje z ponad 2500 restauracjami z całej Polski. Umożliwia wygodne i szybkie zamawianie jedzenia online. Skierowany do wszystkich, którzy mają ochotę na smaczny posiłek niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują: w domu, biurze, czy imprezie. Wszystko w jednym miejscu, ogromny wybór restauracji z wielu miast Polski, duża różnorodność potraw od fast food, przez pierogi do sushi, bez kolekcjonowania ulotek i porównywania ofert, zawsze bieżące menu, ulubione dania ma miejscu w ciągu godziny.