15 zł rabatu dla nowych klientów PizzaPortal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 15 zł rabatu na zamówienie powyżej 40 zł  dla nowych klientów. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 30/06/2017

20% rabatu na dania domowe we wtorek

Kod rabatowy PizzaPortal  – Schabowy Wtorek: dziś dania kuchni domowej 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko dla zamówień z płatnością online.

Ważne do dnia: 27/06/2017

5% rabatu na zamówienie i wyzwanie G2A

Kod rabatowy PizzaPortal  – rabat na zamówienie opłacone online. Wpisz kod rabatowy. Dodatkowo za każde wydane 10 zł otrzymujesz 10 pkt. w konkursie G2A. Do wygrania nagrody dedykowane dla graczy.

Ważne do dnia: 01/08/2017

5% rabatu na pierwsze zamówienie, 15 na drugie i 30% na trzecie

Kod rabatowy PizzaPortal  – złóż zamówienie o min. wartości 20 zł z wykorzystaniem kodu rabatowego do końca czerwca, otrzymasz kod rabatowy na 15% zniżki  drogą mailową na drugie zamówienie, gdy złozysz zamówienie z wykorzystaniem drugiego kodu, otrzymasz kod na 30%. Każde zamówienie musi być o wartości min. 20 zł i opłacone online.

Ważne do dnia: 30/06/2017

10 zł rabatu na zamówienia w PizzaPortal

Promocja  PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienia w wybranych restauracjach.

Łatwo, szybko, smacznie

Promocja  PizzaPortal  - zamów jedzenie przez telefon i oszczędź swój czas.

PizzaPortal współpracuje z ponad 2500 restauracjami z całej Polski. Umożliwia wygodne i szybkie zamawianie jedzenia online. Skierowany do wszystkich, którzy mają ochotę na smaczny posiłek niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują: w domu, biurze, czy imprezie. Wszystko w jednym miejscu, ogromny wybór restauracji z wielu miast Polski, duża różnorodność potraw od fast food, przez pierogi do sushi, bez kolekcjonowania ulotek i porównywania ofert, zawsze bieżące menu, ulubione dania ma miejscu w ciągu godziny.