20% rabatu na dania kuchni azjatyckiej

Kod rabatowy PizzaPortal  – Środa w 5 Smakach: dziś dania azjatyckie 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko dla zamówień z płatnością online.

Ważne do dnia: 21/02/2018

15% rabatu na nowości w Pizza Portal!

Kod rabatowy PizzaPortal  – zamawiaj w nowych restauracjach z rabatem 15%. Wpisz kod rabatowy. Tylko dla zamówień z płatnością online. Podczas wyszukiwania restauracji użyj filtra Festiwal Nowości.

Ważne do dnia: 25/02/2018

10 zł rabatu na zamówienie przy płatności z Visa Checkout

Kod rabatowy PizzaPortal  – zapłać za swoje zamówienie z Visa Checkout i zyskaj 10 zł zniżki. Do wykorzystania jednorazowo przy pierwszej płatności z wykorzystaniem Visa Checkout.

Ważne do dnia: 15/03/2018

10 zł rabatu na zamówienia w PizzaPortal

Promocja  PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienia w wybranych restauracjach.

Łatwo, szybko, smacznie

Promocja  PizzaPortal  - zamów jedzenie przez telefon i oszczędź swój czas.

PizzaPortal współpracuje z ponad 2500 restauracjami z całej Polski. Umożliwia wygodne i szybkie zamawianie jedzenia online. Skierowany do wszystkich, którzy mają ochotę na smaczny posiłek niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują: w domu, biurze, czy imprezie. Wszystko w jednym miejscu, ogromny wybór restauracji z wielu miast Polski, duża różnorodność potraw od fast food, przez pierogi do sushi, bez kolekcjonowania ulotek i porównywania ofert, zawsze bieżące menu, ulubione dania ma miejscu w ciągu godziny.