10 zł rabatu dla nowych klientów PizzaPortal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienie powyżej 40 zł  dla nowych klientów. Wpisz kod rabatowy.

Ważne do dnia: 31/03/2017

5 % rabatu na zamówienie i trzy kody po 10 zł za polecenie

Kod rabatowy PizzaPortal  – zamów za min. 20 zł z rabatem 5% (kod rabatowy wpisz w koszyku) odbierz kod rabatowy na 15% zniżki dla znajomych, którzy jeszcze nie korzystali z portalu. Za każdą nową osobę, która złóży zamówienie otrzymasz kod rabatowy na 10 zł. Możesz zyskać aż 3 kody rabatowe (po jednym za każdego znajomego).

Ważne do dnia: 31/03/2017

10 % rabatu na dania azjatyckie w każda środę

Kod rabatowy PizzaPortal  – w każdą marcową środę dania azjatyckie (sushi, azjatyckie, indyjskie, chińskie, wietnamskie, tajskie)  10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 31/03/2017

10 % rabatu na domowe obiady w każdy wtorek

Kod rabatowy PizzaPortal  – w każdy marcowy wtorek domowe dania lub pierogi 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 31/03/2017

10 % rabatu na pizzę w każdy poniedziałek

Kod rabatowy PizzaPortal  – w każdy marcowy poniedziałek pizza 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 31/03/2017

10 zł rabatu na zamówienia w PizzaPortal

Promocja  PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienia w wybranych restauracjach.

Łatwo, szybko, smacznie

Promocja  PizzaPortal  - zamów jedzenie przez telefon i oszczędź swój czas.

PizzaPortal współpracuje z ponad 2500 restauracjami z całej Polski. Umożliwia wygodne i szybkie zamawianie jedzenia online. Skierowany do wszystkich, którzy mają ochotę na smaczny posiłek niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują: w domu, biurze, czy imprezie. Wszystko w jednym miejscu, ogromny wybór restauracji z wielu miast Polski, duża różnorodność potraw od fast food, przez pierogi do sushi, bez kolekcjonowania ulotek i porównywania ofert, zawsze bieżące menu, ulubione dania ma miejscu w ciągu godziny.