20% rabatu na dania domowe we wtorek

Kod rabatowy PizzaPortal  – Schabowy Wtorek: dziś dania kuchni domowej 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Tylko dla zamówień z płatnością online.

Ważne do dnia: 17/10/2017

10 zł rabatu na pierwsze zamówienie w Pizza Portal

Kod rabatowy PizzaPortal  – 10 rabatu na pierwsze zamówienie powyżej  40 zł. Wpisz kod rabatowy. Obowiązuje tylko przy płatności online.

Ważne do dnia: 31/10/2017

5% rabatu na dowolne danie + do 30% rabatu na kolejne zamówienia w Pizzaportal

Kod rabatowy PizzaPortal  – złóż zamówienie z rabatem  5%, otrzymasz kod rabatowy 15% na kolejne zamówienie. Po skorzystaniu z obu rabatów otrzymasz kod rabatowy 30%. Minimalna kwota każdego zamówienia to 20 zł.

Ważne do dnia: 31/10/2017

10 zł rabatu na zamówienia w PizzaPortal

Promocja  PizzaPortal  – 10 zł rabatu na zamówienia w wybranych restauracjach.

Łatwo, szybko, smacznie

Promocja  PizzaPortal  - zamów jedzenie przez telefon i oszczędź swój czas.

PizzaPortal współpracuje z ponad 2500 restauracjami z całej Polski. Umożliwia wygodne i szybkie zamawianie jedzenia online. Skierowany do wszystkich, którzy mają ochotę na smaczny posiłek niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują: w domu, biurze, czy imprezie. Wszystko w jednym miejscu, ogromny wybór restauracji z wielu miast Polski, duża różnorodność potraw od fast food, przez pierogi do sushi, bez kolekcjonowania ulotek i porównywania ofert, zawsze bieżące menu, ulubione dania ma miejscu w ciągu godziny.