Do 500 zł rabatu na AD

Kod rabatowy Mycenter.pl – rabatu uzależnione od wysokości zamówienia: 20 zł rabatu przy zamówieniu od 200 zł do 500 zł, 50 zł rabatu przy zamówieniu od 500 zł do 1500 zł, 100 zł rabatu przy zamówieniu od 1500 zł do2 500 zł, 200 zł rabatu przy zamówieniu od 2500 zł do 4000 zł oraz 500 zł rabatu przy zamówieniu od powyżej 4000 zł. Kody rabatowe na stronie sklepu. Nie dotyczy produktów z aktualnej gazetki.

Nawigacja Navitel w prezencie

Promocja Mycenter.pl – przyz akupi esmartfona objętego promocją nawigacja gratis.

Darmowa dostawa

Promocja Mycenter.pl – dostawa gratis dla zamówień powyżej 199 zł.

Mycenter.pl – miejsce, w którym kompleksowo można zaopatrzyć się w e wszystkie sprzęty jakie są niezbędne w łazience, kuchni, salonie, do pracy, nauki, rozrywki. Znajdziecie tu ogromny wybór sprzętu AGD: małego, dużego, do zabudowy czy wolnostojącego. Wielkie bogactwo multimediów od komputerów stacjonarnych poczynając, po słuchawki, tonery i drobne akcesoria. Oprócz tego telefony, kamery, aparaty telefoniczne, konsole, drony, a nawet zabawki. Nie brakuje także narzędzi przydatnych w każdym domu, ogrodzi, warsztacie.

Nikt już nie jest w stanie wyobrazić sobie życia be tak podstawowych sprzętów kuchennych jak lodówka czy mikser, bez pralki w łazience, telewizora w salonie. Większość nie potrafi się obejść bez zmywarki, ekspresu do kawy, mikrofalówki. Nie potrafimy pracować bez komputera, laptopa, poruszać się we współczesny świecie bez telefonu komórkowego. Te urządzenia są prawie nie zauważalne w domu, one po prostu są i mają służyć. Nikt się nie zastanawia co by było, gdyby ich nie było.

A możecie sobie wyobrazić sytuację, gdy jakiegoś sprzętu zaczyna brakować? Popsuta lodówka, uszkodzona pralka, nie działający laptop? To problem, który ma pierwszeństwo ponad wszystkimi innymi. Takie sprzęty należy natychmiast zastąpić innymi i to możliwie jak najszybciej. Tylko gdzie się udać, żeby kupić i nie przepłacić, a jeszcze lepiej zaoszczędzić.

W mycenter możecie zrobić zakupy szybko, tanio i bezpiecznie. Jest miejscem dla każdego, kto dba o swój portfel i jego zasoby. Proponuje wiele produktów w doskonałych cenach, zakupy które gwarantują satysfakcję i zadowolenie. Zawsze możecie liczyć na jakieś zniżki, promocje, często na kody rabatowe, dzięki którym zakupy będą zdecydowanie tańsze. Możecie też skorzystać z porad specjalistów, dodatkowych gwarancji i usług.

Mycenter to miejsce zdecydowanie godne polecenia, w którym możecie kupić wszystko, co usprawni, ułatwi życie i sprawi, że będziecie mieć więcej czasu dla siebie i najbliższych.