Druga para obuwia gratis

Kod rabatowy monnari  –druga para obuwia z nowej kolekcji w prezencie. Wpisz kod rabatowy.

Druga torba gratis

Kod rabatowy monnari  –druga torebka z nowej kolekcji w prezencie. Wpisz kod rabatowy.

50% rabatu na nową kolekcję w Monnari

Kod rabatowy monnari  –50% rabatu przy zakupie 4 i więcej  rzeczy z kolekcji wiosna-lato 2017. Wpisz kod rabatowy. Rabat liczony od pierwszej ceny. Promocja nie dotyczy toreb.

40% rabatu na nową kolekcję w Monnari

Kod rabatowy Monnari – 40% rabatu przy zakupie 3 rzeczy z kolekcji wiosna-lato 2017. Wpisz kod rabatowy. Rabat liczony od pierwszej ceny. Promocja nie dotyczy toreb.

30% rabatu na nową kolekcję w Monnari

Kod rabatowy monnari  –30% rabatu przy zakupie 2 rzeczy z kolekcji wiosna-lato 2017. Wpisz kod rabatowy. Rabat liczony od pierwszej ceny. Promocja nie dotyczy toreb.

20% rabatu na nową kolekcję w Monnari

Kod rabatowy monnari  –20% rabatu przy zakupie 1 rzeczy z kolekcji wiosna-lato 2017. Wpisz kod rabatowy. Rabat liczony od pierwszej ceny. Promocja nie dotyczy toreb.

35% taniej nowa kolekcja

Promocja monnari – kolekcja wiosna-lato 2017 35% taniej. Nie dotyczy obuwia i torebek.

30% taniej spódnice i spodnie

Promocja monnari – wybrana damska odzież w niższej cenie.

35% rabatu na nową torebkę

Kod rabatowy monnari  – kup torebkę z nowej kolekcji z rabatem 35% po wpisaniu kodu rabatowego. Odbierz ją w salonie Monnari zwracając swoją starą torebkę. Dotyczy płatności online.

Okazje Monnari

Promocja monnari – wybrana odzież, torebki, akcesoria w niższych cenach.

Darmowa dostawa

Promocja monnari – zapisz się do newslettera i odbierz kod na darmową dostawę.

Monnari to sklep z odzieżą damską, którego oferta jest skierowana do kobiet aktywnych i nowoczesnych, które chcą wyglądać modnie i kobieco. Proponuje swoim Klientkom dwie pełne, sezonowe kolekcje: wiosna-lato i jesień-zima, które w pełni odzwierciedlają światowe trendy mody. Znajdziemy tu różnorodne linie odzieży uzupełnione o szeroki wybór akcesoriów, obuwia, torebek, szali i biżuterii.