Do 10% zniżki dla uczniów, studentów i nauczycieli

Promocja  Microsoft – studenci, uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymują rabat na wybrane produkty.

Microsoft

Firma Microsoft została założona w 1975 roku i do dnia dzisiejszego pozostaje jednym z największych na świecie przedsiębiorstw informatycznych. Znany producent systemów operacyjnych i oprogramowania komputerowego. Microsoft to także markowy wysokiej jakości sprzęt. W 2013 r. firma przejęła giganta telefonicznego – Nokię, a w trzy lata później również społecznościowe sieć LinkedIn. Firmowy e-sklep to miejsce, w którym każdy klient może zaopatrzyć się we wszystkie produkty spod skrzydeł Microsoftu.

Oferta e-sklepu Microsoft

Sklep firmy Microsoft oferuje różnego rodzaju urządzenia. Są to między innymi tablety i laptopy 2w1 z serii Surface, konsole Xbox 360 oraz Xbox One. Do tego oczywiście szereg akcesoriów – klawiatury, pióra, myszki, dodatkowe kontrolery, kable, adaptery czy słuchawki. To także telefony z linii Microsoft Lumia, zestawy słuchawkowe, głośniki, obudowy i futerały, zwykłe, indukcyjne i przenośne ładowarki i karty pamięci.

Dostępne jest też oprogramowanie sygnowane logiem marki: systemy operacyjne Windows, pakiety programów biurowych Microsoft Office, aplikacje na komputery i tablety z systemem Windows, jak również aplikacje na smartfony z systemem Windows Phone. Dział dla graczy to spory wybór gier na PC i konsolę Xbox, zarówno w wersjach pudełkowych, jak i do pobrania przez Internet.

E-sklep Microsoft wydzielił specjalne miejsce na produkty i oprogramowanie ze specjalnym przeznaczeniem dla małych firm oraz sklep dla uczniów i studentów, którzy są uprawnieni do kupna wyszczególnionych programów (m.in. pakietu Office 365 University) i urządzeń w specjalnych cenach i na dogodnych warunkach.

Dlaczego warto?

Wszystko w jednym miejscu, bez szukania oryginalnych akcesoriów i bez ryzyka kupienia podróbki. Kupisz tutaj dobrej klasy sprzęt i najlepiej sprzedające się oprogramowanie na świecie. A co najlepsze, za standardową wysyłkę nie zapłacisz absolutnie nic! Na zwrot towaru bez podania przyczyny masz aż 30 dni od dnia zakupu – dodatkowo, zwrot również jest bezpłatny! Jeśli to wszystko wydaje się nie dosyć przekonujące, zachęcamy byś wpisał podczas zakupów w Microsoft kod rabatowy, który możesz znaleźć w naszym portalu – kupon może obniżyć Twoje wydatki od kilku do nawet kilkudziesięciu procent wartości towaru!

Kod rabatowy Microsoft - jak korzystać

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych do Microsoft

Powyżej zostały zaprezentowane aktualne promocje i kody rabatowe do Microsoft.