50% rabatu na wybraną ofertę książek!

Kod rabatowy Matras - tytuły nominowane w Plebiscycie Książki roku 2017 taniej o 50% po wpisaniu kodu rabatowego.

43% rabatu na co drugą książkę!

Kod rabatowy Matras - do druga, tańsza książka 43% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Możesz kupić do 5 książek z 43% rabatem. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.

Ważne do dnia: 22/04/2018

3 książki z dostawą kurierem gratis!

Kod rabatowy Matras - darmowa dostawa kurierem przy zakupie trzech dowolnych tytułów. Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod rabatowy.

Ważne do dnia: 22/04/2018

Darmowa dostawa do kiosków Ruchu Matras!

Promocja Matras -darmowa dostawa do ponad 4000 kiosków w całej Polsce.

MATRAS to księgarnia posiadająca w swojej ofercie ponad 150.000 tytułów: nowości, bestsellerów, książek dla dzieci i młodzieży, poradników, z zakresu literatury pięknej i obcej, sensację, horrory, fantastykę, dzienniki, biografie i wiele innych. Do tego oferuje również muzykę, filmy, zabawki i gry, artykuły szkolne i podręczniki. Ogromna ilość promocji, wyprzedaży i przedsprzedaży z rabatem stanowi dużą zaletę księgarni. Do tego zawsze istnieje możliwość bezpłatnego odbioru zamówionych pozycji w jednej ze 177 księgarń w całej Polsce.

Książki w Matrasie nawet o 50% taniej

Szukacie odpowiedniego prezentu, tańszych podręczników dla dzieci lub po prostu dobrej lektury na trwające jeszcze wakacje lub zbliżające się już jesienne dłuższe wieczory? Oferta księgarni Matras skierowana jest do wszystkich moli książkowych, oszczędnych rodziców lub osób szukających ciekawych pozycji książkowych w dobrej cenie.

Kod rabatowy Matras umożliwia zakupy nawet za połowę ceny. W księgarniach sieci znajdziecie szeroki wybór pozycji: nowości, bestsellerów, literatury pięknej polskiej i obcej, poradników, reportaży, biografii i dzienników. Matras zaprasza także do skorzystania z bogatego wyboru muzyki, filmów, zabawek, gier oraz artykułów i podręczników szkolnych.

Kod rabatowy Matras umożliwia zdobycie poszczególnych pozycji z wyjątkowo atrakcyjnych cenach, między innymi: – wyprawka szkolna do 20 procent taniej, w tym m.in. piórniki, tornistry czy przybory do pisania – wiosenna wyprzedaż, w tym bestsellery z zeszłego roku nawet 50 procent taniej – szkolne podręczniki do 25 procent taniej – oferta szczególnie atrakcyjna dla rodziców szykujących już dzieci do kolejnego roku szkolnego – gry planszowe do 25 procent taniej – idealna rozrywka dla całej rodziny na deszczowe dni wakacji lub nadchodzącą jesień – seria o Harrym Potterze o 30 procent taniej, czyli kolejne spotkanie z najpopularniejszych młodym czarodziejem świata – przewodniki do 25 procent taniej – dla podróżników wykorzystujących wakacje do ostatniej chwili – gadżety z Przystanku Woodstock o 50 procent taniej – dla wszystkich tęskniących za prawdziwym rock”n”rollem cały rok – oraz wiele innych okazji i promocji do zdobycia tylko na stronie kuponiarnia.pl