Do 20% taniej artykuły szkole

Promocja Matras – artykuły szkolne: plecaki, tornistry, piórniki, kredki, przybory i zestawy, worki, portfele, saszetki, przybory do pisania, zeszyty, notesy, artykuły plastyczne, segregatory i wiele innych nawet do 20% taniej.

Do 30% tańsze encyklopedie i słowniki

Promocja Matras – słowniki, encyklopedie i atlasy, książki językowe, pomoce naukowe do 30% tańsze.

Do 30% tańsza literatura podróżnicza

Promocja Matras – mapy, albumy i atlasy, przewodniki do 30% taniej.

Do 20% tańsze torby, plecaki, tornistry

Promocja Matras – szkolne akcesoria w promocyjnych cenach.

Do 30% tańsze książki dla dzieci

Promocja Matras – wybrane tytuły dla dzieci  w promocyjnych cenach.

Do 30% taniej seria o Harrym Potterze

Promocja Matras – wszystkie części o czarodzieju w promocyjnych cenach.

10% rabatu na wszystko w Matras

Promocja Matras – zapisz się do newslettera i odbierz rabat. Minimalna wartość zakupów 50 zł. Promocja nie dotyczy podręczników i klocków Lego.

Do 25% tańsza literatura dla kobiet

Promocja Matras – kobiece bestsellery w niższych cenach.

Do 30% rabatu w przedsprzedaży

Promocja Matras - kupując w przedsprzedaży uzyskasz rabat nawet do 30%.

MATRAS to księgarnia posiadająca w swojej ofercie ponad 150.000 tytułów: nowości, bestsellerów, książek dla dzieci i młodzieży, poradników, z zakresu literatury pięknej i obcej, sensację, horrory, fantastykę, dzienniki, biografie i wiele innych. Do tego oferuje również muzykę, filmy, zabawki i gry, artykuły szkolne i podręczniki. Ogromna ilość promocji, wyprzedaży i przedsprzedaży z rabatem stanowi dużą zaletę księgarni. Do tego zawsze istnieje możliwość bezpłatnego odbioru zamówionych pozycji w jednej ze 177 księgarń w całej Polsce.

Książki w Matrasie nawet o 50% taniej

Szukacie odpowiedniego prezentu, tańszych podręczników dla dzieci lub po prostu dobrej lektury na trwające jeszcze wakacje lub zbliżające się już jesienne dłuższe wieczory? Oferta księgarni Matras skierowana jest do wszystkich moli książkowych, oszczędnych rodziców lub osób szukających ciekawych pozycji książkowych w dobrej cenie.

Kod rabatowy Matras umożliwia zakupy nawet za połowę ceny. W księgarniach sieci znajdziecie szeroki wybór pozycji: nowości, bestsellerów, literatury pięknej polskiej i obcej, poradników, reportaży, biografii i dzienników. Matras zaprasza także do skorzystania z bogatego wyboru muzyki, filmów, zabawek, gier oraz artykułów i podręczników szkolnych.

Kod rabatowy Matras umożliwia zdobycie poszczególnych pozycji z wyjątkowo atrakcyjnych cenach, między innymi: – wyprawka szkolna do 20 procent taniej, w tym m.in. piórniki, tornistry czy przybory do pisania – wiosenna wyprzedaż, w tym bestsellery z zeszłego roku nawet 50 procent taniej – szkolne podręczniki do 25 procent taniej – oferta szczególnie atrakcyjna dla rodziców szykujących już dzieci do kolejnego roku szkolnego – gry planszowe do 25 procent taniej – idealna rozrywka dla całej rodziny na deszczowe dni wakacji lub nadchodzącą jesień – seria o Harrym Potterze o 30 procent taniej, czyli kolejne spotkanie z najpopularniejszych młodym czarodziejem świata – przewodniki do 25 procent taniej – dla podróżników wykorzystujących wakacje do ostatniej chwili – gadżety z Przystanku Woodstock o 50 procent taniej – dla wszystkich tęskniących za prawdziwym rock”n”rollem cały rok – oraz wiele innych okazji i promocji do zdobycia tylko na stronie kuponiarnia.pl