Loty międzynarodowe już od 239 zł!

Promocja LOT - miasta europejskie i Bliski Wschód w super cenach.

Bezpośrednie loty do Tel Awiwu już od 479 zł!

Promocja LOT – z Lublina, Gdańska, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia bezpośrednio do Tel Awiwu już od 479 zł w obie strony.

Aktualne promocje w LOT!

Promocja LOT – sprawdź najlepsze okazje na wybrane kierunki.

Loty do Berlina już od 379 zł

Promocja LOT -  połączenia z Warszaw, Krakowa, Katowic do Berlina w super cenie.

Loty Dreamlinerem od 2299 zł w LOT!

Promocja LOT - USA, Kanada i Azja na pokładzie Dreamlinera w dobrej cenie.

Zniżki dla niemowląt i dzieci w LOT

Promocja LOT – dla dzieci poniżej 2-go roku życia 90% zniżki i 25% zniżki dla dzieci od 2 do 11 roku życia. Sprawdź szczegóły na stronie.

Polskie Linie Lotnicze LOT to największym polski przewoźnik lotniczy. LOT oferuje swoim klientom dogodną siatkę połączeń, znajomość regionu, jego potrzeb i tempa zmian. LOT to przede wszystkim tradycja, prestiż i wypracowane przez lata zaufanie klientów.

LOT promocje

Aktualnie jedną z najciekawszych promocji dostępnych na rynku jest Wielka Promocja na bilety linii lotniczej LOT.

Promocje tego przewoźnika (np. szalone środy) zawsze cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Obecna promocja jest szczególna z uwagi na jej zakres. Linie lotnicze LOT oferują dokładnie 1 milion biletów w atrakcyjnych, promocyjnych cenach. W ofercie znajdują się bilety na kilkadziesiąt tras obsługiwanych przez LOT.

Są to zarówno trasy europejskie, na których promocyjne ceny wahają się od 169 złotych do 599 złotych (m.in. Koszyce, Wilno, Bruksela, Amsterdam, Paryż, Sztokholm, Monachium i inne), jak i trasy pozaeuropejskie (Seul, Nowy Jork, Chicago, Pekin, Toronto, Tokio), gdzie ceny wahają się od 1699 złotych do 1899 złotych.

Polskie Linie Lotnicze LOT są jednym z największych i najczęściej wybieranych przez podróżujących przewoźnikiem lotniczym w naszym kraju. Firma zapewnia swoim klientom bardzo dogodne połączenia, spośród których z pewnością każda osoba jest w stanie dopasować lot do swoich indywidualnych potrzeb. LOT to przede wszystkim najwyższa jakość podróży, ogromna tradycja i prestiż, a także wielkie zaufanie setek wdzięcznych klientów. Jeśli pragną Państwo postawić na sprawdzonego przewoźnika lotniczego, który zapewni Wam wyjątkowy komfort podróży, zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy LOT. Promocje, które oferuje firma, z pewnością przypadną Państwu do gustu i sprawią, że będziecie mogli wybrać się w upragnione miejsca w bardzo atrakcyjnych cenach. Zniżki dotyczą zarówno tras europejskich (ceny promocyjne wahają się wtedy od 169 złotych do 599 złotych), jak i do innych krajów zlokalizowanych na całym świecie (od 1699 złotych do 1899 złotych). Wśród krajów, które dotyczą wspomnianych rabatów, są: Belgia, Litwa, Holandia, Francja, Szwecja, USA, Japonia, Kanada, Chiny i wiele innych. Wielka promocja sieci lotniczych LOT jest ważna od dnia 21 września bieżącego roku i warto podkreślić, że dotyczy jedynie określonych okresów podróży. Oprócz tej promocji klienci mogą skorzystać również z innych, które są od siebie niezależne (są to między innymi zniżki na trasach krajowych, a także promocyjne loty do Wielkiej Brytanii). Promocyjne bilety lotnicze dotyczą przelotu w obie stron

Kod rabatowy LOT - jak korzystać

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych do LOT

Powyżej zostały zaprezentowane aktualne promocje i kody rabatowe do LOT.