50% rabatu na oprawki korekcyjne w Kodano!

Kod rabatowy Kodano – 50% rabatu na oprawki korekcyjne  przy zakupie soczewek korekcyjnych o indeksie 1,60, 1,67 oraz 1,74.  Nie łączy się z innymi rabatami. Nie dotyczy soczewek korekcyjnych, produktów z kategorii Outlet oraz Wyprzedaż Ray-Ban. Wpisz kod rabatowy w koszyku zamówienia.

Ważne do dnia: 19/05/2019

90% rabatu na wszystkie oprawki Moretti w Kodano!

Kod rabatowy Kodano – oprawki korekcyjne Moretti 90% taniej przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych (oprawki i soczewki okularowe). Nie łączy się z innymi rabatami.

Ważne do dnia: 04/06/2019

25% rabatu na okulary przeciwsłoneczne w Kodano!

Kod rabatowy Kodano – okulary przeciwsłoneczne 25% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy  produktów z kategorii Outlet, Wyprzedaż Ray-Ban oraz nie łączy się z innymi rabatami.

Ważne do dnia: 31/05/2019

Okulary progresywne już od 299 zł w Kodano!

Promocja Kodano - sprawdź okulary progresywne z wybranymi oprawkami Santino i soczewkami Cristallo w promocyjnych cenach.

Wyprzedaż Ray-Ban w Kodano!

Promocja Kodano - wybrane modele okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Ray-Ban w super cenach.

Do 98% taniej w Kodano!

Promocja Kodano -wielkie wietrzenie magazynu, wybrane modele oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych w najlepszych cenach.

Promocje Kodano!

Promocja Kodano -znajdź okulary lub soczewki  w niższej cenie. Wszystkie, aktualne promocja w jednym miejscu.

Darmowa dostawa w Kodano!

Promocja Kodano - dostawa gratis dla zamówień powyżej 200 zł.

Kodano to sklep oferujący bardzo szeroki asortyment okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Znajdziemy tu produkty w doskonałych cenach takich marek, jak: Ray-Ban, Versace, Tommy Hilfiger, D&G, Oakley, Solano i wiele innych. Wszystkie proponowane okulary są objęte 24 miesięczna gwarancją producentów. Ogromy wybór, doskonałe marki oraz różnorodność materiałów i kształtów powoduję, że nawet najbardziej wymagający Klienci znajda tu coś dla siebie.

Kod rabatowy Kodano - jak korzystać

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych do Kodano

Powyżej zostały zaprezentowane aktualne promocje i kody rabatowe do Kodano.