20% rabatu na wszystkie okulary

Kod rabatowy Kodano - okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych oraz outletu i nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 29/05/2017

50 zł rabatu na oprawki Loretto

Kod rabatowy Kodano - oprawki wybranej marki 50 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.

Ważne do dnia: 06/06/2017

20% rabatu na okulary marki Woodys Barcelona

Kod rabatowy Kodano - okulary wybranej marki 20% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek okularowych i nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 06/06/2017

10% rabatu na cały asortyment

Kod rabatowy Kodano - cały asortyment 10% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy soczewek kontaktowych, outletu i nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 31/05/2017

Oprawki Santino już od 1 zł

Kod rabatowy Kodano - oprawki Santino taniej o 18,99 zł po wpisaniu kodu rabatowego. Zniżka nie łączy się z innymi rabatami.

Ważne do dnia: 22/06/2017

Promocja Kodano

Promocja Kodano -znajdź okulary dla siebie w niższej cenie. Wszystkie, aktualne promocja w jednym miejscu.

Ostatnie sztuki oprawek z megarabatem

Promocja Kodano - outlet; oprawki i okulary przeciwsłoneczne w super cenach.

Darmowa dostawa i zwrot

Promocja Kodano - dostawa i zwrot na terenie Polski zawsze za darmo.

Kodano to sklep oferujący bardzo szeroki asortyment okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Znajdziemy tu produkty w doskonałych cenach takich marek, jak: Ray-Ban, Versace, Tommy Hilfiger, D&G, Oakley, Solano i wiele innych. Wszystkie proponowane okulary są objęte 24 miesięczna gwarancją producentów. Ogromy wybór, doskonałe marki oraz różnorodność materiałów i kształtów powoduję, że nawet najbardziej wymagający Klienci znajda tu coś dla siebie.