50% rabatu na okulary marki Ray-Ban w Kodano!

Kod rabatowy Kodano – wszystkie oprawki korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne 50% taniej  po wpisaniu kodu rabatowego.   Nie obejmuje produktów z kategorii Outlet, wyprzedaż Ray-Ban   i nie łączy się z innymi promocjami. Nie dotyczy soczewek korekcyjnych.

Ważne do dnia: 30/09/2019

71% rabatu na oprawki Loretto w Kodano!

Kod rabatowy Kodano – oprawki Loretto 71% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy  soczewek korekcyjnych i kategorii Outlet oraz nie łączy się z innymi promocjami.

Ważne do dnia: 22/09/2019

50% rabatu na okulary przeciwsłoneczne w Kodano!

Kod rabatowy Kodano – nieprzecenione okulary przeciwsłoneczne 50% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Nie dotyczy  produktów z kategorii Outlet, Wyprzedaż Ray-Ban oraz nie łączy się z innymi rabatami.

Ważne do dnia: 06/10/2019

Okulary progresywne już od 299 zł w Kodano!

Promocja Kodano - sprawdź okulary progresywne z wybranymi oprawkami Santino i soczewkami Cristallo w promocyjnych cenach.

Wyprzedaż Ray-Ban w Kodano!

Promocja Kodano - wybrane modele okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Ray-Ban w super cenach.

Do 98% taniej w Kodano!

Promocja Kodano -wielkie wietrzenie magazynu, wybrane modele oprawek korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych w najlepszych cenach.

Promocje Kodano!

Promocja Kodano -znajdź okulary lub soczewki  w niższej cenie. Wszystkie, aktualne promocja w jednym miejscu.

Darmowa dostawa w Kodano!

Promocja Kodano - dostawa gratis dla zamówień powyżej 200 zł.

Kodano to sklep oferujący bardzo szeroki asortyment okularów przeciwsłonecznych i korekcyjnych. Znajdziemy tu produkty w doskonałych cenach takich marek, jak: Ray-Ban, Versace, Tommy Hilfiger, D&G, Oakley, Solano i wiele innych. Wszystkie proponowane okulary są objęte 24 miesięczna gwarancją producentów. Ogromy wybór, doskonałe marki oraz różnorodność materiałów i kształtów powoduję, że nawet najbardziej wymagający Klienci znajda tu coś dla siebie.

Kod rabatowy Kodano - jak korzystać

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych do Kodano

Powyżej zostały zaprezentowane aktualne promocje i kody rabatowe do Kodano.