25% tańsze końcówki kolekcji

Promocja Jubiler Teresa – wybrana biżuteria teraz z rabatem 25%.

Program lojalnościowy dla zerejestrowanych Klientów

Promocja Jubiler Teresa – kupuj jak zawsze, zbieraj punkty i wymieniaj je na bony rabatowe.

Pierwszy zakup -10%

Kod rabatowy Jubiler Teresa - dokonaj pierwszego zakupu na JubilerTeresa.pl, teraz 10% taniej! Dla zalogowanych Klientów.

10% rabatu off-line

Kupon rabatowy Jubiler Teresa - Nie lubisz kupować online? Wydrukuj kupon, przyjdź do Salonu i odbierz swoje 10% upustu!.
Rabat obowiązuje wyłącznie przy płatności gotówką w Salonie Jubilerskim ?Teresa? na ul.Długiej 8 w Krakowie. By otrzymać rabat należy okazać i złożyć wydrukowany kupon przed dokonaniem zapłaty za kupiony towar. Rabat przyznawany jest względem całkowitej kwoty zakupów, z wyłączeniem towarów komisowych. Rabat nie sumuje się z innymi promocjami i obowiązuje do odwołania.

F.H. Teresa bardziej znana jako Jubiler Teresa to polski sklep rodzinny, którego korzenie sięgają 1894 roku, mający swoją siedzibę w rodzinnym mieście Smoka Wawelskiego. Sklep internetowy posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów jubilerskich ze złota, srebra, stali jubilerskiej, z korali, pereł oraz pozostałych bardziej lub mniej szlachetnych kamieni i materiałów jubilerskich. Umożliwia dokonanie szybkich i bezpiecznych zakupów dzięki płatnościom online oraz szyfrowaniu SSL. Wysyłka towaru następuje maksymalnie do kilku godzin roboczych. Możecie także skorzystać z oferty sklepu off-line, ale wtedy nie zapomnijcie o wydrukowaniu kuponu rabatowego. Jubiler Teresa ma swoją siedzibę zaledwie 10 minut spacerkiem od Bazyliki Mariackiej, na ul. Długiej 8 w Krakowie.
Do każdego zakupu oferujemy gratisowe pudełeczko, a do zakupów powyżej 100 zł – ściereczkę do czyszczenia biżuterii!

Kod rabatowy Jubiler Teresa - jak korzystać

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych do Jubiler Teresa

Powyżej zostały zaprezentowane aktualne promocje i kody rabatowe do Jubiler Teresa.