Ekstra niskie ceny w Electro.pl

Promocja  Electro.pl –  telewizory, radia samochodowe, laptopy i tablety, smartfony, aparaty, kamery,  konsole, gry, AGD małe i duże, akcesoria do warsztatu i ogrodu, rowery w niższych cenach.

Studencka oferta na piątkę w Electro.pl

Promocja  Electro.pl –  laptopy  i tablety, komputery stacjonarne, monitory, drukarki, sprzęt biurowy, dyski i pamięci, routery, peryferia, smartfony, smartwatche, konsole i gry, telewizory, aparaty i kamery, sport i rekreacja, plecaki i torby, sprzęt audio, małe AGD w fantastycznych cenach.

Ważne do dnia: 10/10/2017

Elektronarzędzia w super ofercie z gratisami

Promocja   Electro.pl – elektronarzędzia w korzystnych cenach i z dodatkowymi prezentami do zakupów.

Ważne do dnia: 26/09/2017

Do 500 zł zwrotu przy zakupie drukarki Epson

Promocja   Electro.pl – kup drukarkę objętą promocją, zarejestruj zakup i odbierz zwrot. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 31/12/2017

Odbierz VAT przy zakupie odkurzacza Bosch

Promocja   Electro.pl – kup odkurzacz marki Bosch objęty promocją, zarejestruj zakup i odbierz premię w wysokości podatku VAT.

Ważne do dnia: 30/11/2017

Do 100 zł premii przy zakupie odkurzacza Zelmer

Promocja   Electro.pl – kup odkurzacz objęty promocją i odbierz premię w wysokości zależnej od ceny odkurzacza. Sprawdź szczegóły na stronie sklepu.

Ważne do dnia: 31/10/2017

Zapas detergentów na rok w prezencie przy zakupie pralki LG

Promocja   Electro.pl – przy zakupie pralki marki LG objętej promocją roczny zapas detergentów w prezencie.

Ważne do dnia: 30/09/2017

Darmowa dostawa

Promocja Electro.pl – darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 99 zł.

Electro.pl – sklep oferujący bardzo duży wybór produktów z kategorii AGD, RTV, foto, komputery, konsole, telefony, film i muzyka, zabawki, sport i rekreacja, perfumy, motoryzacja, oraz akcesoria do domu i pielęgnacji ogrodu. Znajdziemy tu wszystkie cenione przez Klientów marki w doskonałych cenach. Do tego wiele promocji i cenowych obniżek, które sprawią wiele miłych niespodzianek kupującym.