Liczą się super ceny w Electro!

Promocja Electro.pl – setki produktów produktów w super cenach:  telewizory,  radia samochodowe, laptopy, tablety,  smartfony, smartwatche, aparaty, kamery,  konsole i gry, AGD, akcesoria do domu i ogrodu, sprzęt sportowy.

Ważne do dnia: 04/06/2018

Do 500 zł taniej w Electro!

Promocja Electro.pl –  kup wybrany produkt nawet 500 zł taniej. Zniżka nalicza się automatycznie w koszyku.

Ważne do dnia: 25/05/2018

Dzień Dziecka w super cenie w Electro!

Promocja Electro.pl –  smartfony, smartwatche, powerbanki, słuchawki, głośniki, kamery, drony, aparaty, wieże, konsole, gry, tablety, laptopy, lunety, rowery, deskorolki, hulajnogi, rolki, zabawki, trampoliny w super cenach.

Ważne do dnia: 01/06/2018

Prezenty na Dzień Mamy w Electro!

Promocja Electro.pl – urządzenia do pielęgnacji, akcesoria do kuchni, smartfony, smartwatche, laptopy, tablety, foto, kamery, rowery, sprzęt fitness, słuchawki, głośniki, wieże i inne w okazyjnych cenach.

Ważne do dnia: 26/06/2018

Rowery już od 299 zł!

Promocja Electro.pl –  wybrane modele rowerów w obniżony cenach.

Prezenty na Komunię w ekstra cenach w Electro!

Promocja Electro.pl – smartfony, smartwatche, konsole, gry, akcesoria, drony, tablety, laptopy, głośniki, słuchawki, aparaty, kamery, wieże, rowery, deskorolki, hulajnogi, stoły do gry w super cenach.

Wiosna w Twoim Ogrodzie w niższej cenie!

Kod rabatowy Electro.pl – setki produktów do pracy i wypoczynku w ogrodzie w obniżonych cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 24/05/2018

Myjki wysokociśnieniowe z gratisami!

Promocja   Electro.pl – zobacz prezenty do zakupu myjek wysokociśnieniowych.

Ważne do dnia: 04/06/2018

Do 150 zł tańsze konsole PS4

Promocja Electro.pl –  wybrane konsole w zestawach z grami  w obniżonych cenach.

Darmowa dostawa

Promocja Electro.pl – darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 99 zł.

Electro.pl – sklep oferujący bardzo duży wybór produktów z kategorii AGD, RTV, foto, komputery, konsole, telefony, film i muzyka, zabawki, sport i rekreacja, perfumy, motoryzacja, oraz akcesoria do domu i pielęgnacji ogrodu. Znajdziemy tu wszystkie cenione przez Klientów marki w doskonałych cenach. Do tego wiele promocji i cenowych obniżek, które sprawią wiele miłych niespodzianek kupującym.