Dni darmowej dostawy

Promocja Ania Kruk -  dostawa gratis dla wszystkich zamówień.

Ważne do dnia: 24/12/2017

10% rabatu na zakupy

Kod rabatowy Ania Kruk – 10% rabatu na zakupy po wpisaniu kodu rabatowego. Nie łączy się z innymi promocjami.

50 zł w prezencie

Promocja Ania Kruk -  50 zł w prezencie za każde wydane 300 zł.

Do 70% taniej na wyprzedaży w Ania Kruk

Promocja Ania Kruk –wybrana kolekcja biżuterii nawet do 70% taniej.

Nawet do 80% tańsza biżuteria

Wyprzedaż Ania Kruk – wybrane modele: pierścionki, bransoletki, kolczyki, wisiorki i inne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

10% rabatu w Ania Kruk

Promocja Ania Kruk - rabat na pierwsze zamówienie po zapisaniu się do newslettera.

Darmowa dostawa

Promocja Ania Kruk -  dostawa gratis dla zamówień powyżej 99 zł.

Ania Kruk marka biżuterii stworzona przez rodzinę Kruków, ale na nowo, na opak, na różowo. Nie jest drogo, ale stylowo, nowocześnie, elegancko i trochę wariacko. Materiały z różnych stron świata połączone, zaprojektowane i podane. Talent, pomysł i gruntowna wiedza złotnicza – mieszanka wybuchowa, ale piękna, unikalna i niepowtarzalna.

Teraz w zasięgu Twojej ręki. Wszystko co stworzone  z pasją, zaangażowaniem, poparte doświadczeniem i długoletnią tradycją. To, koło czego nie można przejść obojętnie. Kolekcje zaprojektowane przez młodych, ale nie tylko dla młodych. Cieszące oko, z niewymuszoną elegancją i prostotą. Czasem zabawne, czasem stylowe i ponadczasowe. Modne, na co dzień i na wyjątkowe okazje. Do tego na każdą kieszeń, dla każdego kto chce się wyróżniać i zawsze podkreślać swój styl.

Biżuteria to tylko dodatek do stroju, ale nie byle jaki dodatek. Nawet drobiazg dobrze dobrany może podkreślić to, co chcielibyśmy wyrazić swoim strojem. Źle dobrany może przekreślić wszystkie starania. Dlatego nie warto ryzykować. Zdecydowanie lepiej postawić na sprawdzonych, znających się na biżuterii i utalentowanych projektantów.

Ania Kruk to miejsce, gdzie zawsze znajdziesz to czego potrzeba do doskonałego uzupełnienia Twojego wyglądu. Niezwykłe bransoletki, piękne kolczyki, naszyjniki, pierścionki, zawieszki. Biżuteria, w której zawsze będziesz się czuć dobrze, bo wiesz, że stoi za nią talent, doświadczenie, kreatywność i pasja. A są to cechy niezbędne do tworzenia.

Biżuteria Ania Kruk to pewność, że Twój wygląd będzie doskonale podkreślony pięknym i doskonałym drobiazgiem. To również możliwość uzyskania tej doskonałości bez konieczności wydawania szalonych pieniędzy na precjoza, które nie zawsze muszą spełnić wyznaczoną im rolę. W sklepie zawsze można liczyć na promocje, zniżki, często na kody rabatowe. Dzięki nim zawsze można wydać mniej i cieszyć się pięknym przedmiotem bez wyrzutów sumienia związanych z uszczupleniem domowego budżetu.