Darmowa dostawa

Promocja Akupiszmi - dostawa gratis dla wszystkich zamówień opłaconych z góry.

Akupiszmi to sklep mający na celu spełnianie dziecięcych marzeń. W swojej ofercie posiada bardzo szeroką ofertę klocków LEGO: Bionicle, Castle, Chima, City, Classic, Creator, Duplo, Hero Factory, Movie, Ninjago, Turtles i innych. Znajdziemy tu specjalnie wyselekcjonowany, tradycyjny asortyment uznany od lat przez dzieci i rodziców. Sklep przyjazny dla odbiorców w każdym wieku, poczynając od najmłodszych, aż po osoby w zaawansowanym wieku pragnące nabyć wspaniały upominek dla swoich pociech. Kod rabatowy Akupiszmi, promocja Akupiszmi, to wszystko znajdziesz poniżej.

Klocki LEGO dla każdego

Kraina fantazji klocków LEGO, klocki LEGO dla małego i dużego, dla chłopaka i dziewczyny. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wśród wszystkich zestawów znajdziesz także:

LEGO DOUPLO

Dla maluchów rozpoczynających swoją przygodę z klockami oczywiście LEGO Douplo. Przeznaczone dla dzieci w wieku od 1.5 do 4 lat, duże kolorowe klocki, które pozwolą Twojemu maluchowi na kreatywną zabawę a dzięki temu na rozwijaniu swoich umiejętności. Duża ilość kształtów i kolorów zapewnia, że zabawa nigdy się nie znudzi. Dzięki zabawie klockami LEGO dzieci mogą eksperymentować i odkrywać wciąż nowe rzeczy, a ograniczyć ich może tylko ich własna wyobraźnia. A poza tym, co nie jest bez znaczenia, klocki LEGO są bezpieczne dla Twojego dziecka. Znajdź kod rabatowy a kupisz je taniej.

LEGO Classic

Klocki te mają chyba najwięcej LEGO w LEGO (parafrazując „ilość cukru w cukrze” z filmu „Poszukiwany, poszukiwana”). Są przeznaczone dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Zestawy zawierają proste, wielokolorowe klocki, dzięki którym można budować zarówno zamki, domy, statki kosmiczne … ale i dinozaury, ptaki … i wiele innych mniej lub bardziej dziwnych rzeczy, które mogą urodzić się w dziecięcej głowie. Zgarnij kod rabatowy Akupiszmi i oszczędzisz na zakupach.

LEGO City

Czyli miasto w pigułce. Straż pożarna, policja, pociąg i inne elementy otaczającego nas świata.

LEGO Technic

Przeznaczone dla doświadczonych twórcą, w wieku powyżej 7 lat. Pozwalają na zapoznanie się z zasadą działania elementów technicznych jak: skrzynia biegów, silnik tłokowy. Wszystkie elementy pasują do innych zestawów klocków LEGO, pozwala to na tworzenie coraz to nowych i bardziej skomplikowanych budowli. Promocja Akupiszmi i oszczędzasz nawet 20%.

Więcej o klockach LEGO możesz poczytać na stronie producenta. W naszym serwisie znajdziesz informacje o kodach rabatowych i promocjach, dzięki temu oszczędzisz na zakupach klocków LEGO w sklepie akupiszmi.pl

Kod rabatowy Akupiszmi.pl - jak korzystać

Instrukcja korzystania z kodów rabatowych do Akupiszmi.pl

Powyżej zostały zaprezentowane aktualne promocje i kody rabatowe do Akupiszmi.pl.