Letnie obniżki cen bagażu i galanterii skórzanej.

Czas wakacji, czas podróży. A do podróży trzeba się porządnie przygotować. Przecież nikt nie chce po molo w Spocie chodzić w pogniecionych ubraniach. A co z wyjazdami służbowymi? Tu tym bardziej zależy nam na porządnym wyglądzie.

Człowiek idący z walizką

Na te problemy odpowiedzią będą odpowiednie walizki. A jak dobra walizka to Wittchen. Firma przygotowała dla nas wspaniałą letnią promocję i ceny walizek obniżyła do 60%. Znajdziecie tu lekkie i elastyczne miękkie egzemplarze i dające wyjątkową ochronę twarde oraz komplety walizek przydatne na każdą okazję.

Na tym promocje się nie kończą. Do 50% obniżone są ceny galanterii skórzanej. Eleganckie paski, portfele (jakże przydatne na wakacyjne szaleństwa), saszetki, plecaki, torby na wyjazdy służbowe z laptopem i dokumentami, letnie damskie torebki, kolorowe portmonetki i wiele innych akcesoriów skórzanych.

Z promocji warto skorzystać już dziś, bo oferta na bagaż kończy się 12 lipca.


Do 70% taniej w Wittchen - prezentowe last minute

Promocja Wittchen –  wiele produktów idealnych na świąteczny prezent nawet do 70% taniej: rękawiczki już od 49 zł, torebki od 99 zł, portfele od 89 zł i wiele innych w super cenach.

Ważne do dnia: 17/12/2017

50 zł rabatu na nieprzecenione produkty

Kod rabatowy Wittchen – rabat na nieprzecenione produkty przy zakupach za min. 250 zł. Wpisz kod rabatowy.

100 zł rabatu na nieprzecenione produkty

Kod rabatowy Wittchen – rabat na nieprzecenione produkty przy zakupach za min. 500 zł. Wpisz kod rabatowy.