Nie tylko dla Panów

Produktów doskonałej polskiej marki Wólczanka nie trzeba nikomu przedstawiać. Eleganckie męskie i damskie koszule, dzianiny i dodatki od wielu, wielu lat znają wszyscy. Kolekcje do pracy, na co dzień, dla każdego, kto lubi dobrze wyglądać.

Jeśli zamierzacie wzbogacić swoją garderobę z końcem lata, to nie ma odpowiedniejszego momentu. Wólczanka proponuje bowiem, kilka propozycji, dzięki którym można to zrobić i nie wydać przy tym zbyt dużej ilości pieniędzy.

  • Do 70% taniej damskie i męskie koszule – wyprzedaż koszul z krótkim i długim rękawem zarówno dla Pań jak i dla Panów, duży wybór krawatów, skarpety, koszulki, polo, produkty zarówno Wólczanka jak i Lambert.
  • Dodatkowe 20% rabatu na wyprzedaże – jeśli zdecydujecie się na zakup dwóch lub trzech produktów, otrzymacie na 2 i 3 sztukę dodatkowy rabat w wysokości 20%. Promocja dotyczy rzeczy już przecenionych.
  • Trzecia sztuka gratis – promocja dotyczy rzeczy z nowej kolekcji jesienno-zimowej i przy zakupie dwóch sztuk, trzecią otrzymacie gratis.
  • Nawet 100 zł taniej białe koszule – białe koszule, damskie i męskie tylko 99,90 zł – doskonałe na rozpoczęcie roku szkolnego wraz z dziećmi.

Niestety, promocje już się zakończyły.


Więcej ofert:


Happy Hours w Wólczance!

Promocja Wólczanka –  koszula Wólczanka za 49,99 zł, koszula Lambert za 89,99 zł, krawaty za 19,99 zł, skarpety za 7,99 zł. Dotyczy produktów z oferty Happy Hours.

Ważne do dnia: 05/02/2018

Do 70% taniej na wyprzedaży i 3 sztuka gratis

Kod rabatowy Wólczanka – zimowa wyprzedaż z rabatami nawet do 70% i dodatkowo trzecia sztuka gratis po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 05/02/2018

Do 70% taniej - wyprzedaż męskiej kolekcji

Wyprzedaż Wólczanka – męska odzież i eleganckie akcesoria nawet do 70% taniej.