Nawet 30% rabatu na sprzęt sportowy

Dla wszystkich miłośników sportów zimowych Agito przygotowało specjalną promocję na sprzęt do sportów zimowych.

  • Dla fanów narciarstwa buty narciarskie, wiązania, kijki, odzież, kaski w cenach obniżonych nawet o 30%. Do tego oczywiście różne niezbędne akcesoria.
  • Dla fanów łyżwiarstwa figurówki, hokejówki i również akcesoria.

Całą promocyjną ofertę znajdziecie tutaj.


Dla tych, którzy kochają sport, ale nie lubią zimowych dyscyplin również znajdzie się wiele ciekawych propozycji w niższej cenie.

Jeśli nie chcesz marznąć na dworze, ale nie zamierzasz rezygnować z ćwiczeń to sprawdź ofertę sprzętu fitness tańszego o VAT.

Rowerki, orbitreki, stepery, ławeczki, bieżnie, małe i większe atlasy w niższych cenach mogą zachęcić do uprawiania sportu bez wychodzenia z domu.


Do 50% taniej - Centrum prezentowe eMAG

Promocja eMAG (dawniej: Agito) –  telewizory, elektronika, foto, gaming, produkty do domu i ogrodu, zdrowie i uroda, małe i duże AGD, laptopy, komputery, peryferia, sport i motoryzacja, telefony, tablety, akcesoria, zabawki i inne produkty dla dzieci nawet za połowę ceny. Zobacz inspiracje prezentowe!

Ważne do dnia: 21/12/2017

Do 60% taniej - Strefa okazji eMag

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – pełnowartościowe towary ze zwrotów lub uszkodzeniami opakowań i innymi drobnymi wadami nawet do 60% tańsze. W ofercie laptopy, tablety, telefony, PC, gaming, peryferia, elektronika. TV, foto, AGD, zdrowie i uroda, dom i ogród, motoryzacja, sport i turystyka, dziecko.

Do 50% taniej wszystko do domu

Promocja eMAG (dawniej: Agito) – deski do prasowania, suszarki, mopy, szczotki, wkłady, kosze, pojemniki, pieluchy dla dzieci, kosmetyki dla niej i  dla niego, środki do prania, i czyszczenia, preparaty do pielęgnacji tkanin i inne nawet do 50% taniej. Dostawa gratis.