Poprawmy sobie humor żegnając wakacje

Wakacje mamy już za sobą. Wraz z pierwszym dniem września żegnamy czas błogiego lenistwa i przygotowujemy się do miesięcy wytężonej pracy.

Wiadomo, że trochę żal, ale nic się nie da zrobić.

No, prawie nic. Można tylko poprawić sobie humor jakimś zakupem, który będzie wspomagał nas w najbliższym czasie i dzięki któremu domowe, szkolne lub biurowe obowiązki staną się lżejsze, albo przyjemniejsze.

Jeśli myślicie o zakupie zmywarki, odkurzacza, pralki, laptopa czy telefonu, to na najbliższe dni jest kilka promocji, na które z pewnością warto zwrócić uwagę.

  • Media MarktWielka Wyprzedaż – na początek, bo trwa tylko do 2 września. Do domu AGD, do biura czy pomocy w nauce laptopy, a na poprawę humoru i dla relaksu telewizory. To i wile innych sprzętów w super cenach.
  • RTV Euro AGDnawet do 600 zł rabatu – ceny na wakacjach i nie zmieni się to do 4 września. Z kodem rabatowym (dostępnym na naszej stronie) możecie obniżyć wydatki na zakup sprzętów domowych, telewizorów, laptopów, konsoli, telefonów, aparatów fotograficznych, tabletów… Duży wybór i zniżki, które pozwolą na spore oszczędności.
  • Media Expertnawet do 700 zł tańsze telewizory – wybrane hity wśród sprzętu takich marek jak Philips, Panasonic, Sony, Samsung, LG w promocji do 4 września.
  • KomputronikYouTuberzy polecają – nawet do 500 zł taniej laptopy, sprzęt AGD, tablety. Takie marki, jak Apple, Lenovo, Asus, Samsung i wiele innych.
  • Avansinwazja niskich cen – do 10 września telewizory, laptopy, telefony, tablety, AGD, konsole, aparaty, kamery i inne w super cenach.

Czas szybko płynie, większość powyższych promocji już się zakończyła, ale przecież są inne. Można też sprawdzić inne oferty: RTV, AGD, komputery czy telefony.


Do 15% tańsze telewizory w Media Markt!

Promocja Media Markt  – ekstremalne obniżki cen telewizorów. Zobacz modele biorące udział w akcji.

Ważne do dnia: 04/02/2018

Do 2000 zł tańszy sprzęt komputerowy

Promocja Media Markt  – laptopy, komputery, tablety, monitory, drukarki  na wet do 2000 zł taniej. Zobacz przeceny na sprzęt komputerowy w lutym.

Ważne do dnia: 15/02/2018

Żelazko Braun w prezencie!

Promocja Media Markt  – prezent przy zakupie pralki Whirlpool ładowanej od góry.

Ważne do dnia: 31/03/2018


Walentynkowe przeceny na telewizory, laptopy, tablety, smartfony, foto

Kod rabatowy Media Expert –telewizory, laptopy, tablety, smartfony  i akcesoria, aparaty i kamery, konsole i gry w walentynkowych przecenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 07/02/2018

Walentynkowe przeceny na AGD!

Kod rabatowy Media Expert – duże i małe AGD, do zabudowy i wolno stojące, produkty dla higieny i urody w walentynkowych przecenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 07/02/2018

Karnawałowe rabaty w Media Expert!

Kod rabatowy Media Expert – wybrane produkty w promocji, niektóre w niższej cenie po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 11/02/2018


200 zł rabatu na laptop HP

Kod rabatowy Komputronik – HP ENVY x360 15-bp001nw  taniej  o 200 zł po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 08/02/2018

350 zł rabatu na laptop Asus

Kod rabatowy Komputronik – ASUS Zenbook Flip UX360CA-DQ222T - Szary taniej  o 350 zł po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 08/02/2018

9 zł rabatu na myszkę bezprzewodową

Kod rabatowy Komputronik – myszka CA AirOffice Arcata CA-1007 taniej  o 9 zł po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 08/02/2018


Ceny na medal w AVANS!

Promocja  Avans – telewizory, laptopy, tablety, smartfony, smartwatche,   radia samochodowe, foto i kamery, konsole i gry, AGD duże i małe, sprzęt do ogrodu i ogrodu, sprzęt sportowy w super cenach.

Ważne do dnia: 19/02/2018

Walentynkowa promocja w Avans.pl!

❤Promocja Avans -  upominki dla Niej, dla Niego i dla obojga w okazyjnych cenach.

Ważne do dnia: 14/02/2018

Bon do 400 zł na zakupy w Zalando w prezencie!

Promocja Avans – kup pralkę, pralko-suszarkę lub suszarkę Electrolux objętą promocją i odbierz nawet 400 zł na zakupy w Zalando.

Ważne do dnia: 28/02/2018