Poprawmy sobie humor żegnając wakacje

Wakacje mamy już za sobą. Wraz z pierwszym dniem września żegnamy czas błogiego lenistwa i przygotowujemy się do miesięcy wytężonej pracy.

Wiadomo, że trochę żal, ale nic się nie da zrobić.

No, prawie nic. Można tylko poprawić sobie humor jakimś zakupem, który będzie wspomagał nas w najbliższym czasie i dzięki któremu domowe, szkolne lub biurowe obowiązki staną się lżejsze, albo przyjemniejsze.

Jeśli myślicie o zakupie zmywarki, odkurzacza, pralki, laptopa czy telefonu, to na najbliższe dni jest kilka promocji, na które z pewnością warto zwrócić uwagę.

  • Media MarktWielka Wyprzedaż – na początek, bo trwa tylko do 2 września. Do domu AGD, do biura czy pomocy w nauce laptopy, a na poprawę humoru i dla relaksu telewizory. To i wile innych sprzętów w super cenach.
  • RTV Euro AGDnawet do 600 zł rabatu – ceny na wakacjach i nie zmieni się to do 4 września. Z kodem rabatowym (dostępnym na naszej stronie) możecie obniżyć wydatki na zakup sprzętów domowych, telewizorów, laptopów, konsoli, telefonów, aparatów fotograficznych, tabletów… Duży wybór i zniżki, które pozwolą na spore oszczędności.
  • Media Expertnawet do 700 zł tańsze telewizory – wybrane hity wśród sprzętu takich marek jak Philips, Panasonic, Sony, Samsung, LG w promocji do 4 września.
  • KomputronikYouTuberzy polecają – nawet do 500 zł taniej laptopy, sprzęt AGD, tablety. Takie marki, jak Apple, Lenovo, Asus, Samsung i wiele innych.
  • Avansinwazja niskich cen – do 10 września telewizory, laptopy, telefony, tablety, AGD, konsole, aparaty, kamery i inne w super cenach.

Czas szybko płynie, większość powyższych promocji już się zakończyła, ale przecież są inne. Można też sprawdzić inne oferty: RTV, AGD, komputery czy telefony.


Kiano SlimStick w zestawie do telewizora

Promocja Media Markt - telewizory od 2999 zł z prezentem.

Ważne do dnia: 17/12/2017

Do 300 zł tańsze odkurzacze

Promocja Media Markt - wybrane odkurzacze w niższych cenach. Sprawdź modele objęte promocją.

Ważne do dnia: 22/12/2017

2kg kawy ziarnistej Lavazza do ekspresu do kawy

Promocja Media Markt - prezent przy zakupie wybranych ekspresów.

Ważne do dnia: 22/12/2017


Przeceny na święta na telewizory, laptopy, tablety,smartfony

Kod rabatowy Media Expert –telewizory, laptopy, tablety, smartfony, GPS,   i akcesoria, aparaty i kamery, konsole i gry w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 13/12/2017

Do 30% taniej - super rabaty w Media Expert

Kod rabatowy Media Expert – wybrane produkty nawet do 30% taniej po wpisaniu kodu rabatowego. Zobacz super rabaty i oszczędzaj na zakupach!

Ważne do dnia: 13/12/2017

Przeceny na święta na AGD

Kod rabatowy Media Expert – duże i małe AGD, do zabudowy i wolno stojące, produkty dla higieny i urody w super cenach. Wybrane produkty taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 13/12/2017


150 zł rabatu na ekspresy marki Krups

Kod rabatowy Komputronik – wybrane ekspresy 150 zł taniej po wpisaniu kodu rabatowego.

200 zł rabatu na komputer Komputronik Infinity S500

Kod rabatowy Komputronik – wybrany komputer  taniej o 200 zł  po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 14/12/2017

200 zł rabatu na komputer Komputronik Infinity M500

Kod rabatowy Komputronik – wybrany komputer  taniej o 200 zł  po wpisaniu kodu rabatowego.

Ważne do dnia: 14/12/2017


Pomysły na świąteczne prezenty w super cenach w Avans

Promocja Avans – setki produktów w niższych cenach. Znajdź inspiracje prezentowe dla Niej, dla Niego, dla Nastolatka, dla Dziecka i Seniora oraz dla Rodziny.

Ważne do dnia: 22/12/2017

Pogromca cen innych sklepów!

Promocja Avans - sprawdź produkty w najniższych cenach w porównaniu do innych e-sklepów. W promocji telewizory, radia samochodowe, laptopy, tablety, smartfony, smartwatche, aparaty i kamery, konsole i gry, AGD duże i małe, produkty do domu i ogrodu, rekreacja i fitness.

Powerbank za 1 zł do smartfonów i smartwatchy

Promocja Avans – przy zakupie  smartfona lub smartwatcha objętego promocją w prezencie powerbank.

Ważne do dnia: 23/12/2017