Odrobina luksusu w promocji – niższe ceny marek premium

Ralph Lauren, Valentino, Calvin Klein, Roccobarocco, Giorgio Armani, Diesel, Yves Saint Laurent, Fendi, Michael Kors, Hugo Boss, Tommy Hilfiger.

Sklep Emporio Armani

Marki, które kochają wszyscy wielbiciele mody na całym świecie. Nawet ci, którzy na modzie się nie znają rozpoznają i cenią te znaki firmowe.

W Polsce dostępne i zarazem nie do końca dostępne, bo nie dla wszystkich. Ceny produktów ze znakiem firmowym wymienionych wyżej marek sięgają prawie kosmosu i przeciętnego zjadacza chleba po prostu na nie nie stać.

Są jednak sposoby, by choćby czasem móc sobie pozwolić na odrobinę luksusu i stać się szczęśliwym posiadaczem butów Ralph Lauren, torebki Valentino czy koszulki polo Boss lub Burberry.

W sklepie Mivo rozpoczęła się niedawno wyprzedaż obuwia i torebek. Znajdziecie tu najlepsze marki i buty zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn i dzieci. Wszystkie ceny obniżone o około 40%, a dostępne modele, zarówno pod względem wzornictwa, jak i komfortu noszenia są absolutnie bezkonkurencyjne.

W Fashionesta trwa wyprzedaż mody dla kobiet i mężczyzn, a wśród nich (oprócz wymienionych wyżej) doskonałe marki, jak Dolce & Gabbana, Versace czy Prada. Odzież damska i męska, duży wybór okularów przeciwsłonecznych, obuwie. Do tego rabaty sięgające często 80%, dzięki którym możliwy jest zakup nawet dla niezbyt wypchanych portfeli.