Promocje, kody rabatowe na wiele tytułów

Najlepsze specjalne oferty listopadowe w księgarni dadada.pl. Dla wszystkich miłośników czytania i dla tych, którzy szukają czegoś ciekawego na długie i nudne jesienne wieczory.

Robiąc zakupy w księgarni internetowej dadada.pl możecie liczyć na doskonałe okazje i promocyjne ceny. Robiąc zakupy za 25 lub 30 zł możecie dołączyć do swojego zamówienia dodatkowe książki w niezwykle okazyjnych cenach. W koszyku otwiera się propozycja zakupu kryminałów, książek dla dzieci lub ostatnich egzemplarzy dosłownie za kilka złotych.

Wpisując odpowiedni kod rabatowy korzystacie tej zniżki, która najbardziej Wam odpowiada:

  • Książki dla dzieci za 1,99 zł – kupując książki za min. 25 zł możesz do nich dołączyć do 4 książek dla dzieci z puli proponowanych produktów objętych promocją, w cenie 1,99 zł. Pamiętaj o wpisaniu kodu rabatowego.
  • 3 książki po 2,99 zł – kupując książki o minimalnej wartości 30 zł możesz do nich dołączyć maksymalnie 3 książki z puli proponowanych produktów objętych promocją w cenie 2,99 zł. Tu również niezbędne jest wpisanie kodu rabatowego.
  • 2 dobre kryminały po 3 zł – kupując książki za min. 25 zł możesz do nich dołączyć do nich maksymalnie 2 książki z puli proponowanych produktów objętych promocją w cenie 3 zł. Kod rabatowy nie jest wymagany.