Cała Polska oszalała z radości!

Polacy wygrali mecz z Irlandią i w 2016 roku jadą na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

Szykujesz się na Euro 2016? Z całą pewnością śledzisz więc wszelkie informacje dotyczące eliminacji, rozgrywek, cen biletów itp. W związku z wielką imprezą – jak to zwykle bywa – zaczęły się pojawiać w sklepach przeróżne promocje na produkty, które wchodzą w skład niezbędnika kibica.

Carlsberg organizuje loterię, w której przy odrobinie szczęścia możesz wygrać bilety, aby móc oglądać mecze UEFA Euro 2016 na żywo z trybun. Trwa ona do końca kwietnia 2016 roku. Aby otrzymać wejściówki, należy kupić odpowiednio oznaczoną promocyjną puszkę piwa i zgłosić się do konkursu za pomocą strony internetowej. Nic prostszego!

Jednak nie każdy będzie miał szansę i techniczne możliwości, aby lecieć do Francji na mecze.

Dla sporej liczby polskich fanów musi wystarczyć trochę (i to dosłownie!) miejsca w pubie. Jeśli jednak przez cały rok nie możesz namówić swojej żony na nowy telewizor, to Mistrzostwa Europy są ku temu poważnym argumentem.

Wyjaśnij jej, że chętnie zostaniesz z dziećmi w domu, a nawet pomalujesz im twarze na biało-czerwone barwy i dasz do ręki szaliki. Świetna rodzinna zabawa z przyjaciółmi gwarantowana! Promocje zaczynają się już teraz.

Na przykład w RTV Euro AGD kupisz telewizor 48-calowy w technologii 4K UHD o 209 złotych taniej! A łącząc zakup z akcesoriami, na przykład uchwytem na ścianę, oszczędzisz na dodatkach.

Sprawdź wszystkie promocje na telewizory w RTV Euro AGD.

Najbliższy mecz rozegra się 13 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie między polską kadrą a reprezentacją Islandii.
Czas na samą myśl zdaje się wydłużać w nieskończoność, a dobrym zabójcą wolnych minut jest oczywiście rozrywka. Zaproś przyjaciela na niedzielne piwko i zmierz się z nim na wirtualnym boisku! Pozwoli Wam na to zestaw konsoli Playstation 4 z najnowszą grą FIFA 16.

Warto kupić go w SATURN, gdyż dodatkowo za każdy wydany 1000 zł otrzymujemy 100 zł do wykorzystania na zakupy w marketach Piotr i Paweł!

Natalia Gładczak