Akcja promująca czytelnictwo w Polsce

W Woblik wystartowała wielka akcja promująca czytelnictwo w Polsce. Z tej okazji w sklepie znajdziecie kody rabatowe, dzięki którym wybrane ebooki będą 30% tańsze.

Akcja trwa do końca października i obejmuje takie wydawnictwa, jak: Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Karakter. wydawnictwo Otwarte, Insignis, Wielka Litera, Od deski do deski, Znak Emotikon, Dom Wydawniczy PWN, Stara Szkoła, Czwarta Strona, Znak Literanova.

W promocji znajdziecie ponad 1 500 tytułów, których ceny obniżą się o 30% (w przypadku Wydawnictwa Literackiego o 25%).

Aby skorzystać ze zniżek w koszyku należy wpisać kod rabatowy, który obniży cenę wybranego tytułu. Ale uwaga, dla każdego wydawnictwa kod rabatowy jest inny. Sprawdź promocje, Twój kod rabatowy juz czeka.

Dodatkową atrakcją akcji jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia ebooka i czytania za darmo przez 30 dni. W październiku trzysta przystanków komunikacji miejskiej zmieni się w wypożyczalnie. By książkę wypożyczyć należy pobrać mobilną aplikację Czytaj.pl, a następnie zeskanować kod QR z plakatu (umieszczony przy okładce książki).

Przystanki – wypożyczalnie znajdziecie w Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. W akcji bierze udział dwanaście tytułów i uwaga, w jednym momencie możecie czytać tylko jedną pozycję, pobranie następnej będzie równoważne ze zwrotem poprzedniej. Więcej informacji znajdziecie pod adresem http://www.czytajpl.pl/.

Miłego czytania.


Do 40% tańsze ebooki

Promocja  Woblink –  zrób sobie lub komuś prezent: wiele tytułów w promocyjnych cenach.

Ważne do dnia: 24/12/2017

50% taniej Szara Godzina

Promocja  Woblink –  ebooki od wybranego wydawnictwa za połowę ceny.

Ważne do dnia: 18/12/2017

Ebooki ze Starej Szkoły po 12,99 zł

Promocja  Woblink –  wiele tytułów w okazyjnej cenie.

Ważne do dnia: 18/12/2017